Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 98 960
  • 733
Дами да се преместим в нова тема щом трябва.Пожелавам упех на всички дечица които ще кандидатстват тази година .Прилагам линк с условията за прием в СМГ.

http://smg-bg.info/index.php?option=com_content&view=categor … 43&Itemid=159

Читанката по която работят децата в четвърти клас  -
http://www.book.store.bg/p11966/matematicheska-chitanka-za-4-kla … a-pandelieva.html

Читанката за 3 клас -
http://www.portmel.com/p/28085/Parva-matematitcheska-tchitanka-z … %93-tetradka.html
Виж целия пост
# 1
Понеже се говореше ще има ли курсове в събота и ако не сте видели в сайта на СМГ:

СЪОБЩЕНИЕ

НА 22.12.2012Г.  (СЪБОТА)  КУРСОВЕ НЯМА ДА ИМАТ:

 ЕЛЗА ТОДОРОВА С ТРЕТИ КЛАС!

ИВАН СИМЕОНОВ НЯМА ДА ИМА КУРСОВЕ!!

http://smg-bg.info/index.php?option=com_content&view=section … 13&Itemid=181
Виж целия пост
# 2

Елл , благодаря за информацията!





Виж целия пост
# 3
Ние имаме съобщение, че ще се проведе родителска среща преди курса тази събота.
Виж целия пост
# 4
Да попитам и тук - някой знае ли нещо за това?

От сайта на СМГ :

Скъпи бивши семегейци!
Ние, учители и ученици,
които днес работим и учим заедно,
Ви каним на среща в СМГ
на 20.12.2012 г. от 17 часа.
Нека заедно да открием неизвестните величини по пътя на развитие на
НАШЕТО училище
с помощта на вашите спомени, нашите идеи
и ДРУЖНИТЕ УСИЛИЯ.
Събитието се реализира в рамките на Благотворителна кампания „Да подкрепим високите постижения на талантливите деца на България!” с подкрепата на ФПББ по програма "Да постигнем повече!", финансирана от фондация "Америка за България".
Виж целия пост
# 5
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО! Здраве и късмет на всички!

Моля за информация - на 22 декември, при Илиана Цветкова от 10:30 часа, какво са взели децата. Благодаря!
Виж целия пост
# 6
През ваканцията ще има ли занятия?
Виж целия пост
# 7
През ваканцията ще има ли занятия?
Не. Първото занятие след ваканцията ще е на 12.01.  Peace
Виж целия пост
# 8
Супер Grinning
Благодаря!
Виж целия пост
# 9
Ние нямахме курс на 22.12. Дано ако има курсове по-рано от 12.01 някой да го напише на сайта.
А това че на 13.01 ще има курс за всички ли се отанся? Според мен е малко натоварващо така 13 дни без почивка (и ставане ненормално рано). Можеха да използват някой от дните за ваканция между сроковете.
Виж целия пост
# 10
не всички ще имат занятие на 13.01. Нашето ще е през февруари, първата неделя /Киселова 3 клас/. Трябва да проверите точно за вашата група кога ще се компенсира пропуснатото занятие.
Виж целия пост
# 11
Дами нужна ми е малко информация ,през февруари правя резервацийте за морето и ме интересуват горе -долу към коя дата се провежда вътрешният изпит в СМГ и колко време след това излизат резултатите .Също така колко време след това е срока за записване знам че всичко това е  в края на юни и началото на юли ,но да кажем след 20.07.13 би трябвало всичко да е приключено нали така  newsm78
Виж целия пост
# 12
Дами нужна ми е малко информация ,през февруари правя резервацийте за морето и ме интересуват горе -долу към коя дата се провежда вътрешният изпит в СМГ и колко време след това излизат резултатите .Също така колко време след това е срока за записване знам че всичко това е  в края на юни и началото на юли ,но да кажем след 20.07.13 би трябвало всичко да е приключено нали така  newsm78
Това е план графика по приема от миналата година:
Скрит текст:
ГРАФИК ЗА ДЕЙНОСТИТЕ ПО ПРОВЕЖДАНЕ НА МАТЕМАТИЧЕСКОТО СЪСТЕЗАНИЕ "ОТКРИВАНЕ НА МЛАДИ ТАЛАНТИ" И ПРИЕМ НА УЧЕНИЦИ В 5-ТИ КЛАС НА СМГ"ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" ЗА УЧЕБНАТА 2012/2013г.
1.Математическото състезание "Откриване на млади таланти"-провеждане ня 23.06.2012г.от 9.00-12.00ч.
2.Записване за състезанието от 04.06.2012г. до 15.06.2012г. в стая №1.
3.Изготвяне на рейтинг от предвидените в Наредба №1 на директора на СМГ за прием в 5-ти клас състезания-28.05.2012г.
4.Срок за възражения по допуснати грешки /имена и точки от състезанията/ в рейтинга до 01.06.212г. включително.
5.Съставяне на задачите и размножаване на материалите на 22.06.2012г. от 22.00часа.
6.Проверка на работите до 01.07.2012г. включително.
7.Обявяване на резултатите и награждаване на първенците на 02.07.2012г. от 10.00ч. в сградата на СМГ.
8.Показване работите на родителите на участниците в състезанието на 02 и 03 юли 2012г.
9.Класиране на кандидатите за прием в 5-ти клас на СМГ за учебната 2012/2013г. на 04.07.2012г.
10.Записване на новите ученици на 05 и 06 юли 2012г.
Записването на новоприетите ученици се извършва със свидетелство за завършен начален етап на образование-оригинал!
Виж целия пост
# 13
Master    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 14
Мастер, можете ли да качите задачите за 4 клас от 2011 г.и 2012г. които са били дадени в СМГ за прием за 5 клас в края на месец юни.
Благодаря предварително, откривам линкове, но папките не са активни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия