Магията на изтока - 23

  • 67 637
  • 730
Добре дошли на всички запленени от магията на азиатските филми и сериали


Какво е обсебило екраните ни в момента Wink

Who are you


The Master's sun


Good Doctor


Two Weeks


Empire of Gold


Scandal


Goddess of Fire


The Blade and Petal



Предишните теми

Места за теглене на азиатски филми и сериали:

DMCA-removal-from-Google - Каталог на азиатски сериали
Zamunda.se - Каталог на азиатски сериали
masters-tb - Каталог на азиатски филми и сериали
Easternspirit - едно от най-добрите места за информация относно азиатските филми, сериали, музика ....
soompi - линкове към много места. Обикновено качват поредната серия няколко часа след излъчването
lets-look - Доста от сериалите са преведени и на френски.
doramaland - руски торент-тракер на alliance-fansub
rutracker - руски торент-тракер
asiatorrents - торент-тракер
Arena - торент-тракер
animes-bg
doramax264
d-addicts


Места от където могат да се свалят субтитри:

The stupid dreams - български
withs2 - английски
darksmurf - английски
alliance-fansub - руски (въпреки, че сайта е за субтитри, почти във всяка тема има препратки и към места за сваляне на сериите)
subs.com.ru - руски


Места за гледане онлайн:

viki - английски
krdrama - английски
gooddrama - английски
DramaSub - английски
dorama - руски
кинотеатр Альянс - руски
7floor - руски
lovedoram - руски
video.i.ua/ - руски
DoramaKun - руски
animeblaze - руски
vbox7- ivkaus5 - български
vbox7 - danko11 - български
EJOY - английски
sugoideas - английски (тайвански драми)


Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationЗа развитието на сюжета на даден филм или сериал, се пише в спойлер!!!Sign Exclamation Bulb Sign Exclamation

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:Sign Exclamation Bulb Sign Exclamation
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

за повече информация тук


Каталог на новите сериали и филми


Скрит текст:
Сериали

Корея

 The Master's sun              Two Weeks               Who Are You                Good Doctor                 Her Legend   
                      


Япония

         Woman                  Summer Nude                                  
           


Тайван, Тайланд

     Spring Love                   Just You                  Happy Noodle                
           

     Love Around              Fabulous Boys             Sweet Death                
           


Забележка: Някои от сериалите и филмите нямат Бг превод за момента или са в процес на превеждане, но могат да се намерят английски и руски субтитри за тях.

Повече сериали и филми обсъждани от нас може да намерите в каталозите от първите страници на предишните ни теми

За подготовката на тази страница е използвана информация и снимки от Eastern Spirit, Замунда, Мастерс-тб, Soompi, allkpop и др.
Виж целия пост
# 1
   2в1, благодаря! Hug
Виж целия пост
# 2
2 в 1, благодаря за новата тема!   bouquet

Тъкмо и разбрах кои са текущите сериали Wink
Виж целия пост
# 3
Благодарности за новата тема и от мен, 2в1. Въпреки, че не следя новите драми много ми хареса как добре си ги представила нагледно   bouquet
Аз вчера изгледах излезлите 4 еп. на една китайска  мини драма с Peter Ho, Le Jun Kai се казва, само  7 еп. са от по 16 мин. , прилича малко на лакорн-омраза, любов, отмъщение и тем подобни чувства и страсти се вихрят.
Сега съм почнала тайванския Office girls - много свеж, забавен, романтичен сериал, с приятни и симпатични актьори, оригинални диалози, абе готин е, добавям само едно ЗАСЕГА, надявам се да не се окаже поредното разочарование нататък.
freedoms, Junsu кога не е бил идеален, и той като Хьон Бин Laughing
Виж целия пост
# 4
2в1  bouquet,за хубавата тема Hug

И да не е само запис Flutter

Скрит текст:


Вече искам да го гледам,искам,искам,искам,искам.....  tantrum
Скрит текст:



И като съм почнала,пък и стана дума за обсебване Crazy
Виж целия пост
# 5
2в1, и аз ти благодаря за хубавата нова тема   newsm51 newsm10!
От  тези текущи сериали първите шест си ги гледам, все още не съм започнала последните два.

нощен гост, точно така е!  Hands Thumbsup

Поздрав за всички с песен от един от новите ни текущи сериали Hug!Хубав, хубав Джи Heart Eyes!



Tuon, ясно, разбрах ooooh!.
Виж целия пост
# 6
Aз пък ще напомня за Wu Chun, още един хубав тайванец заслужаващ внимание, макар и да не се е изявявал скоро в някоя драма.


Тези снимки пък са от някакъв благотворителен баскетболен мач.
Скрит текст:




Виж целия пост
# 7
Рядко ми се случва да познавам всички муцуни на първата страница но .... факт този път. Ще си пиша бонус точка  bowuuCrazy дори и тай муцуните съм ги мяркала  bowuu
Музиката в  #Shocked за сега не чух нищо запомнящо се от мен но забелязвам че е приятна, ведра, с добро настроение, контрастира в напрегнатите и хорър моментите, поне тази която чувам, защото не гарантирам че в интересните моменти чувам чак и музиката  Laughing. След Сирано още не съм чула от следващите заглавия нещо за фонотеката ми. Време е да се постараят.
Виж целия пост
# 8
гост,Wu Chun може да не се е снимал в драма,но той е ГГ в Saving General Yang и дори показва плочки Crazy smile3544.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 9
Tuon, неговите плочки са едни от най-здравите според мен Laughing ако гледах филми, бих го изгледала Wink
Виж целия пост
# 10
гост,нали ме познаваш,сравнение за плочки без снимков материал не правя. Flutter
Виж целия пост
# 11
За утре съм ви приготвила едни плочки  newsm03
Днешното завръщане на сладко малко(вече не толкова малко) макне


Другата песен...


Очакваме втория клип в колаборация с батковците Джи и Те, а след това и взривяващ лайф.
Виж целия пост
# 12
гост,нали ме познаваш,сравнение за плочки без снимков материал не правя. Flutter
Две мнения по въпроса няма, Wu Chun е просто с перфектно тяло, не напразно е желан модел колкото за целия китайски народ Whistling
Скрит текст:





Скрит текст:
А тази ми е много любима

Тези също мога да ги гледам с часове


Виж целия пост
# 13
Като заклет кучкар изгледах  #Shocked 6 набързо. По-интересен ми  бе от 5-и определено, дори и доста се  Laughing.
Скрит текст:
Джи героя какви неща доживя  Joy Mr. Green, разхожда се с имагинерно   animal037, изправи се срещу човек с оръдие, .... взе да се доверява все повече на ГГ,  дори се улови че посяга волево да я докосне. Загази много героя  Joy. А нашата ГГ направо разцъфна. Епизода е силен с това,  че дават предимно двамата главни, а те продължават да са все така духовити като са си двамката. Чичото много добре бе наказан за любопитството си  Mr. Green дори можеше да бъде ухапан на повече места, да е благодарен че не съм аз  knit. Обаче Съседа се изложи, как го спипа манекенката "по бели гащи" пред киното.  
Като го изгледате кажете песента от съня на Джи коя е и къде другаде сме я гледали по сериали. Много познато ми звучи.
Виж целия пост
# 14
Шоши, ето песента, но можеш да прескочиш първите 2 минути с онзи перко Park Jin Young.




За протокола - още не съм почнала сериала. Само прехвърлих серията, за да видя за коя песен става на въпрос  Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия