H&M Стари дрехи за нови

  • 68 155
  • 167
Здравейте!

Опитвм се да разбера има ли я все още офертата да върнеш една торба стари дрехи и да получиш отстъпка 15% за една нова дреха?  newsm78
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Да, има я.
Виж целия пост
# 2
Старите дрехи на H&M ли трябва да са?
Виж целия пост
# 3
не, всякакви, може да не са здрави дори
Виж целия пост
# 4
Ей, супер! Много благодаря за бързия отговор.
А има ли значение в кой магазин от веригата им ще се занесат старите дрехи и къде ще се ползва намалението?
Виж целия пост
# 5
Има ли някаква минимално количество? Една торба много общо звучи  Laughing
Виж целия пост
# 6
Стандартен размер найлонова торбичка трябва да е Simple Smile

Малко е разтегливо понятие Simple Smile Колкото я напълниш, толкова.

Не приемат бельо, хавлии, чорапи, бебешки бодита и подобни.

Талонът за отстъпка важи до 30.6. До колкото си спомням за дрехите, които са върнати края на юни дават талон с дата 31.12.

Може да го използвате само за една дреха или артикул, нищо, че сте върнали цяла чанта с дрехи.

Закупена дреха с талон, можете да я размените само за същата, но друг размер или цвят, но не и за различна дреха. С връщането не знам какво се случва, предполагам, че няма проблем.
Виж целия пост
# 7
Хм, интересна оферта. А може ли няколко пъти да върна стари дрехи? Имам приготвена една огромна чанта с дрехи за изхвърляне и мога да я разделя поне на 4-5 торбички Mr. Green.?
Виж целия пост
# 8
Можеш да връщаш колкото си искаш чанти, но има ограничение до две чанти на човек на ден.
Виж целия пост
# 9
Да попитам и аз - дънки приемат ли? Натрупала съм куп скъсани големи мъжки дънки, уж възглавници за под щях да правя, но докато сколасам, количеството се утрои, направо матраци за физкултурен салон мога да ушия. Joy
Виж целия пост
# 10
Да Peace
Виж целия пост
# 11
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Аз съм носила бебешки бодита и пижамки и не са ми ги връщали. Те в същност дори не проверяват какво има в торбата. Казано е без долно бельо и явно разчитат на личната отговорност на всеки Simple Smile
Идеята е по-скоро зелена -  да се рециклират  дрехите, а не да се трупат парцали по кофите и сметищата. Ако има запазени дрешки, има възможност да ги дарят на нуждаещи се или да ги пратят в магазини втора употреба.  Аз  лично съм много доволна от тази възможност. От както приемат такива дрехи, вече не хвърлям нищо на боклука. И не го правя с идеята за 15% отстъпка. Няколко талончета даже ми изгоряха миналата година  Peace
Виж целия пост
# 13
Здравейте, дали все още е в сила тази оферта ?
Виж целия пост
# 14
преди около 2 седмици беше, предолагам и сега е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия