Balea, Alverde, Catrice, Essence - 20 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 105 475
  • 782
Добре дошли!  Hug


Сайт на българското ДМ на Бг  Сайт на Катрис на Английски  Сайт на Есенс на Бг   Сайт на немското ДМ  на немски  Сайт на Лили на Бг  Сайт на Катрис на бг


Кои са любимите ви летни продукти?
Виж целия пост
# 1
Благодаря за новата тема!  bouquet

Не знам кой продукт да отметна като летен, освен слънцезащитните кремове и лосиони. А от тях предпочитам от българските марки Здраве бебе и Бочко за лице, и от другите NIVEA за тяло. Всичко останало ползвам всесезонно сякаш. Thinking

Виж целия пост
# 2
Аз Бочко за лице със слънцезащитен фактор го ползвам целогодишно.Четох , че дори и при облачно време и зима пак е хубаво да се слага.Не знам колко е вярно де  Grinning
Виж целия пост
# 3
Май трябваше да задам въпроса по друг начин?
През лятото и аз наблягам на слънцезащитата, вече няколко години се спирам на Бочко 50-ти фактор, за мен и детето, а декоративната козметика сякаш е по-малко и по-лека.
Виж целия пост
# 4
Вместо запис - от днес в Лили се предлага Yves Rocher  Peace   bouquet
Виж целия пост
# 5
Вместо запис - от днес в Лили се предлага Yves Rocher  Peace   bouquet

Това е страхотна новина! Знаеш ли дали ги има/ще ги има във всичките им магазини?
Виж целия пост
# 6
Вместо запис - от днес в Лили се предлага Yves Rocher  Peace   bouquet

Въх, не думай...Сега, ако във Варна съм наред i щандовете на марката, направо няма да имам думи  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Във всички магазини ще ги зареждат, да - дори има техен продукт в новата брошура, доколкото разбрах
Виж целия пост
# 8
Любим летен продукт - лосионът за след слънце на Бочко.
Чудесна новина за Лили! Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Харесвам цитрусовите душ гелове на Балея за лятото. Зареждат ме с енергия сякаш...
Виж целия пост
# 10
за любимия летен утре ще пиша, сега кратък коментар за тези продукти на Катрис:





Catrice Luminous Lips Lipstick червилото ми е абсолютно любимо макар, че е стандартно червило на катрис - мазничко и бързо изтриващо се;п цветът ми лепна фантастично, катриски червила харесвам по принцип
Catrice Matt Mousse Make Up мусът е добър, средно матиращ, но в топлото държи по-малко и кожата се поомазнява - аз го харесвам и съм го препоръчвала и друг път; няма спф
Catrice Velvet Matt Smokey Eyes Pencil - моливите за очи на марката не са лоши, но не са много трайни; с база и върху сенки - биват
Catrice Prime & Fine Eyeshadow Base базата за сенки - определно не е добра - мазничка, не бетонира като някои други, събират се сенките с нея на моя мазен клепач; за сух сигурно е добра, в противен случай не препоръчвам
Виж целия пост
# 11
Споделям напълно удоволствието от този вид червило на Катрис! Моето е 030 и цветът е малко по-светъл от този, но ще си взема и този, 120, защото много ми харесва. Crazy Мазно е, не е много плътно, но покрива и оставя адски приятно усещане върху устните, нещо като мокрота.
От мусовете взех също като теб, Бубс, 025, но ми е тъмен и взех и 011. Случайно открих, че нанесен с пръсти върху крем за основа, стои почти перфектно - незабележимо и покриващо малките дефекти! Не обърнах внимание колко е трайно покритието така, но утре специално ще гледам да забележа. Като го нанасям с четка, сякаш става дебел слой и изглеждам твърде брашняно, като някой прекалил с пудрата.
Виж целия пост
# 12
Много харесвам душ-гела на Алверде с мента и бергамот, точно летен продукт е за мен.

Благодаря за темата  bouquet
Виж целия пост
# 13
Момичета,да ми препоръчате нещо сравнително добро за контуриране на скули / за пръв път ще се пробвам да го правя,до сега директно нанасях ружа /  Laughing Hug
Виж целия пост
# 14
една идея за контуриране с тоуп сенки на Есенс:
http://snejanaatanasov.blogspot.com/2015/06/essence-my-favourite … uping-review.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия