♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 32

  • 72 513
  • 744

Анкета

Мурат е "бита карта'' вече, как ще развият образа му в следващите епизоди?

Опции:




Kara sevda  -  "Черна обич"  -  всяка сряда от 20:00ч. по Star tv

Режисьор: Хилял Сарал
Сценаристи: Анъл Еке, Йозлем Йълмаз и Бурджу Гьоргюн


В главните роли:
                            
 
Кемал - Бурак Йозчивит      Нихан - Неслихан Атагюл      Емир - Каан Урганчъолу

                   

    Лейла - Зерин Текиндор          Галип - Бурак Серген

Резюме:
Два отделни свята от двете страни на Босфора - толкова далечни и толкова близки едновременно. Какво ще стане, ако двама души от тези светове се влюбят?
Кемал е едно от трите деца на семейство от средната класа. Учи последна година за минен инженер. За него мечтите са забранени и той не вярва в чудеса... особено в чудеса като любовта. Животът му се преобръща и той губи контрол, когато среща Нихан.
Нихан е част от бляскавото общество, но е много далеч от ценностите на средата си.
Любовта им изглежда невъзможна, но те успяват да преодолеят дистанцията и да я запазят... До деня, в който Кемал трябва да напусне Истанбул, за да работи в мина. Това е кръстопътят за тях, моментът на тежки решения.
Кемал приема, че те принадлежат на различни светове, погребва мъката си и се мести в Зонгулдак. Той обаче не знае, че Нихан също има тайна, която трябва да скрие. Те се разделят и любовта им изглежда невъзможна.
Скоро Нихан се омъжва за Емир, който е влюбен в нея от детството и макар бракът им да изглежда идеален, за нея няма по-голяма любов от Кемал.
Инцидент в мината повежда живота на Кемал по нова пътека и той се връща в Истанбул, изправяйки се пред Нихан, Емир и всичко, което е загърбил. Вече му е невъзможно да избяга от миналото.
Историята ни показва как всичко, което приемаме за даденост, може да се промени, как разликата в статуса може да бъде с две лица.
Как любовта може да бъде наистина вечна...



Колекция - "Черна обич" / vbox7












Kiralık aşk  -  "Любов под наем"  -  всеки петък от 20:00ч. по Star tv

Режисьор: Баръш Йош
Сценарист: Мерич Аджеми


В главните роли:

                      

  Дефне - Елчин Сангу           Йомер - Баръш Ардуч         Синан - Салих Бадемджи

                          

        Ясемин - Синем Йозтюрк            Нериман - Нергис Кумбасар

Резюме:
Дядото на богатия Йомер поставя условие на леля му и чичо му: за 6 месеца те трябва да сторят всичко възможно, за да оженят племенника си работохолик или остават без пукната пара. В лицето на бедната сервитьорка Дефне, леля Нериман вижда възможност за осъществяване на плана си. Тя предлага на младото момиче да бъде преобразена, да започне работа като асистент на Йомер и да успее да накара той да се омъжи за нея. Ще успее ли коварния план? Или съдбата е подготвила друго за Дефне и Йомер...



Колекция - "Любов под наем" / vbox7














İlişki Durumu Karışık  -  "Статус на връзката: Объркан"  -  всяка събота от 20:00ч. по Show tv

Режисьор: Бюлент Ишбилен  
Сценарист: Бану Киремитджи Бозкурт


В главните роли:

   

     Айшегюл - Серен Шириндже                          Джан - Берк Октай        

      
                
              Мурат - Памир Пекин                               Елиф - Еда Едже

Резюме:
Айшегюл е наивна писателка, измамена от своите приятели. Те продават къщата й на актьора Джан Текин. Младата жена получава примамлива оферта - ако се омъжи фиктивно за Джан, при развода им тя ще получи отново дома си. Дали обаче бракът по сметка ще си остане такъв? Джан ще остане ли влюбен в най-добрата си приятелка Елиф? Приятелят му Мурат кого ще избере - Айшегюл или Елиф? Ще успее ли любовта да победи? Ще намери ли щастие Айшегюл? Или съдбата ще поднесе неочаквани обрати...



Колекция - "Статус на връзката: Объркан" / vbox7
















Специални благодарности към екипите, които превеждат сериалите на български език!





Линкове с превод на сериите на руски език:

"Черна обич"

"Любов под наем"

"Статус на връзката: Объркан"










Скъпи момичета, уважаеми съфорумки  Hug  В нашата забавна тема съществува рубриката "Без милост" Flutter
Нека всички продължим съществуването и развитието й!  Flutter

Помага срещу лошо настроение, гняв, депресия  Flutter

Не се препоръчва на хора със слаби сърца!  Whistling

Истината е една - половинките на нашите любимци не ги заслужават! Поради тази причина любимите ни баклавички са задължени да излизат, харесват, обичат, угаждат, възхваляват и обожават само и единствено УЧАСТНИЧКИТЕ В ТАЗИ ТЕМА!!!







Добре дошли в темата!


Виж целия пост
# 1
Я тамън на време идвам. Цоооооп! Mr. Green Mr. Green

Етървичке! Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2
За новата тема и анкетата-Тенкю, пийпъл! newsm24 newsm20

Гласувах с "друго" защото мисля, че Гало просто ще се позабавлява с Пасионис и Йо.
Нооо, може би и Дениз да е включен в забавлението. Повече очаквах от сценаристите да играят с образа на Трамба. Имат много поле за изява.
Омръзнаха ми Неро и Корай/добре, че той поне е забавен/. Еднообразни са ми, няма развитие. С тях самите нищо не се случва и вече са ми скучни. Суде-също. Новичкият /на Суде любовта/ е за цвят, но не ми е достатъчен.  Синан и Ясемин ги показаха в друга светлина и май, гледам епизодите заради тяхната гонитба и надлъгване! Актьорите са прекрасни, но нямат много материал за игра.
Малко дълго, но ... Казах!
Виж целия пост
# 3
Запис в Новата тема. Добре сме дошли !
Виж целия пост
# 4
Нежи  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 5
Струва ми се, че Дефне няма да му разкрие истината сама, ако наистина ценеше Йомер, до сега щеше да пренебрегне всичко и всички и да го направи. От друга страна той е много чувствителен на тема "истина" и няма лесно да и прости. Всичко е в нейните ръце и нека не е оправдание нейната неопитност и невинност. От устата на брат и или на Исмаил истината би прозвучала по-различно, може би обективно. В последните  серии Дефне ми се струва примирена, че между тях с Йомер има стена и то по нейна вина. Даже  и да го беше прелъстила, не знам това какво щеше да промени-недоверието нямаше да изчезне, връзката им нямаше да е на друг етап от развитието си. Тя забърква каша след и съм напълно съгласна, че той има пълното основание да е резервиран към нея. Може би наистина и трябва нещо, което ще я отрезви и ще прогледне. Когато Синан я спря да не каже на Йомер, тя не оспори думите му, съгласи се да мълчи, уж за да не го нарани, но не помисли, че в неговите очи тя вече не е същата.
Виж целия пост
# 6
Не оправдавам Дефне,но момичето се струхава,че ще го изгуби тъй като вижда,че той си има принципи.И както ние знаем той мрази лъжата.Но по-малкото зло е тя да му каже и все пак гледаме турско дизи и не можем да очакваме от главната да разкрие истината или това,което крие и сега сме в очакване кой от кръга който знае за сделката ще каже.
Но принципно брат и на Дефне трябваше като разбра от къде са парите да отиде и да разкаже всичко на Йомер.
Виж целия пост
# 7
Абе принципно Сердар аби трябваше да си стегне кльощавия задник и да започне да действа за връщане на дълга.А той си гледа чайната и малоумната булка и нищо не прави , за да покаже, че е заслужил такъв жест!

За Гало гласувах, че ще клепа сладострастно на Йомерджим и се надявам на забавни сцени в тази връзка.

А сега , Неж,  smile3525
Виж целия пост
# 8
Брат и на Дефне трябваше да застане като мъж и главен виновник за нещастието на сестра си,  и да каже всичко на Йомер. Как гледаш сестра си в очите, ако знаеш, че ти си главен виновник за нейното нещастие? Чак си и повярва, че се е променил!  
Виж целия пост
# 9


Виж целия пост
# 10
Нежи за новата тема
Вече дадох и гласа си  Crazy
Мисля си, че Гало ще работи с Пасионис, но ще имат само служебни отношения  Thinking
не ми се струва Йо да има друг поглед над нея  Whistling за сега ми  изглежда, че Фикрет Гало не го вълнува  newsm78 newsm78 newsm78, макар че на приема той веднага я фиксира и я разпозна  ooooh!
Отказвам се да гадая, довечера ще разберем ...... като наддигнат завесата  Thinking
Виж целия пост
# 11
Шери си мислят ,че Гало ще работи с тях и са с нагласата,че като не харесва Йо и е тяхна.Да ама ми се струва,че на Гало ще и е интересно да работи с човека,който не и харесва.
Виж целия пост
# 12



http://www.hurriyet.com.tr/sevgilisiyle-goruntulenen-kaan-urganc … _sgm_action=click
Виж целия пост
# 13
Привет в новата тема Hug

Мервето е на седмото небе, само се фука с този пръстен newsm47
Виж целия пост
# 14
Нежност,  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

И аз дадох гласа си за служебните отношения на Йомер с Гало
Не мисля, че умишлено би наранил Дефне по този начин - достатъчно е влюбен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия