Телефон за първокласник

  • 4 564
  • 4
Здравейте отново, не разбрах защо изчезна темата ми, публикувана по-рано, но аз наистина исках някой да сподели мнението си за детски телефон за ръка. Някой ползвал ли е, заслужава ли си? Или по-скоро да заложа на стандартен телефон. Благодаря Ви! Няма да качвам снимки, сигурно се приема като реклама.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
За какъв точно телефон говориш като казваш „детски“. Нормален телефон за говорене, но за дете първокласник ? Или за детски телефон играчка ?
Виж целия пост
# 2
Не смятам за нужно изобщо да има телефон първокласника. Това поне е моето мнение. Иначе варианти много, дори скоро попаднах на информация за детски сим карти / следят местоположение, разговори/. Разгледай офертите при мобилните оператори.
Виж целия пост
# 3
За какъв точно телефон говориш като казваш „детски“. Нормален телефон за говорене, но за дете първокласник ? Или за детски телефон играчка ?

Здрасти, попаднах на някакъв телефон, който е за деца и се носи на ръката, нормален е за говорене. Тъй като не съм виждала до сега, исках някой да сподели мнение дали в действителност върши работа, чува ли се добре. Не искам детето ми да си играе с телефон в първи клас, но в същото време ми се иска да знам, че ако нещо се случи, ще може да ми се обади. Вечните притеснения на един родител! Thinking
Виж целия пост
# 4
Не знам дали е удачен такъв телефон за ръка (не съм виждала). В много от училищата е практика телефоните да се прибират в началото на учебния ден и да се връщат накрая и това би обезсмислило носенето на ръка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия