Дневникът 70 - Да отслабнем всички заедно!

  • 74 346
  • 740
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

"Дневникът"

Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Привет на всички, които за първи път отварят нашата тема! Тук сме се събрали момичета от всякакви възрасти, обединени от една цел - достигане и поддържане на здравословно тегло. Това при нас се случва чрез умерени режими на хранене и спортна активност. Основното ни правило е, че няма универсални рецепти! Всеки организъм е различен и реагира по различен начин на разнообразните режими, които диетолози (и не само Wink ) предлагат.

 smile3523Как диетуваме в нашата тема:

1) Всеки желаещ, независимо какъв режим прилага да се включи. welcome

2) Когато пожелаем да се отчитаме с постиженията си на кантарчето и да включим ролята на метърчето.  goodscale

3) Всеки да споделя какъв хранителен  eat и двигателен режим  nuts прилага.

4) Всяка информация "за" и "против" храната, относно влиянието на килограмите и здравето ни  да бъде обсъдена и споделена.

5) Няма ограничение на участниците, няма ограничение на това кой какъв режим прилага  

6) Споделяйте, споделяйте, споделяйте без значение какво, защото само чрез подкрепа от страна на други борещи се с това, резултатът е гарантиран!!!  



У С П Е Х!



Каня всички вас на сладки приказки!
Да споделяме опит, било то успешен или не !
Да покажем какво сме постигнали и да докажем на какво сме способни Simple Smile

Виж целия пост
# 1
Мери, благодаря за темата bouquet
Момичета пожелавам ви по едни -7 (я килца, я сантиметри) в чест на тема №70 Flutter
Повече минуси, по-малко прегрешения, повече хвалби, по-малко оплакване, по-голяма мотивация и по-малки дрехи за всички ни! Hug
Виж целия пост
# 2
Мери, благодаря за темата  bouquet
Нямам търпение да дойде лунуването  Laughing
Зизу, да ти се връща  Hug
Виж целия пост
# 3
Включвам се за първи път. От две седмици стиснах зъби - в буквалния и преносния смисъл - и започнах моя си версия на режима на Дюкан. Открих в Лидл едно сирене котидж лайт, което много ми помага, защото съм луда по сиренето и няма отказване от него. Резултатът е по две кила за първите две седмици. Горещо се надявам това темпо да се задържи, имам за сваляне още около 9 килограма. Ако успея, за лятото ще бъда в нормална форма, защото килограмите от бременността много ми тежаха, а след раждането не паднаха. Но всеки ден сутрин и вечер се меря на кантара и показанията ме мотивират страхотно. Да не говорим за вече стегнатата една дупка на колана Simple Smile

Ще ви следя с интерес.
Виж целия пост
# 4
Здравейте, записвам се и аз при вас за допълнителна мотивация. Имам да свалям около 10 кг., които ми останаха след двете раждания; в момента съм 69 кг. при ръст 162 см. От януари се храня по НВ-ВМХ, тренирам 2-3 пъти в седмицата кондиционно-силови тренировки в зала, от следващия месец ще се опитам да включа и 1 път седмично плуване. Целта ми е да си върна теглото от около 60 кг. или 38-ми размер дрехи.
Виж целия пост
# 5
честита ни нова темичка
Виж целия пост
# 6
И аз нямам търпение за лунуването. Последните няколко пъти само му се каня, но до там ... Днес пробвах едни дънки, които тъкмо ми бяха станали по-свободни в крачолите, а днес бяха по мен. На килца не съм мръднала, но се чувствам ужасно подута, та явно задържам доста вода последните седмица-две ooooh! Като за капак съм в ПМС, та картинката е пълна - буквално се чувствам като огромен балон ...
Скрит текст:
Голямо отпускане, голямо нещо и се усещам как накрая ще се окаже, че заради случилото ми се преди месец и половина съм изпаднала в някаква (надявам се лека) депресия, която тепърва започвам да усещам по-осезаемо. Щом дори с хобитата не ми се занимава ... Ама то в подобни ситуации е като при мързела и спорта - налагаш си да го правиш няколко дни редовно и организма започва сам да си го иска в един момент Peace
Сега отивам малко да се раздвижа пред телевизора докато гледам Мастър Шеф Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Реших да си взема батерия за кантара. Метнах му се сутринта и той потвърди моите опасения. Последният месец се случиха някои неща, които ми повлияха психически и резултатите са на лице. От пробата ми за ВМНВ нищо не излезе, просто не е моят тип хранене. От днес си се храня, така както на мен ми се отразява добре и психически, и физически.

HighSpeed, Mozzie, добре дошли!  Hug
Виж целия пост
# 8
Успех на всички, аз се записвам в новата тема, вече с 9кг. за сваляне, надявам се до юли месец да са свалени  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Честита ни нова тема Hug

Мери, съжалявам, че не ти се получи, но най-важното е да сме здрави, щастливи и спокойни Heart Eyes Heart Eyes

Аз нямам да лунувам, защото фаст 5  ме устройва идеално и днес ще ми пристигнат 3 чифта дънки/дънки нося рядко Mr. Green/ и една блуза и да видим кое ще ми стане и как ще ми седи или отново ще има "аз това го купих с инвестиционна цел за децата/ Mr. Green

Зизу, мерси за пожеланието и двете ме устройват Mr. Green Аз сега съм 61 кг./168 Blush

Хубав ден, девойки!
Виж целия пост
# 10
СискаHug права си най-важното е да се чувстаме добре и спокойни.
И аз прекъсвам с лунуванията. Вече не ме удовлетворяват. Последната година много неща пробвах откъм хранене и тренировки   и за момента мисля, че открих моите си.

Пожелавам ви прекрасен ден!   Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Здравейте момичета  Hug

Записвам се в новата тема - прекрасна е  Heart Eyes

Добре дошли на новите момичета - дано откриете тук, а и ние покрай вас мотивация и подкрепа  bouquet

Зизy - може подуването да ти е от ПМС-то. Зарежи кантара и се премери, като мине - сигурна съм, че ще има резултат  Peace И мерси за пожеланията - дай боже на всички да се случат  Hug

HighSpeed - добър резултат - скискай зъби и продължавай. Сега времето се стопля и ще е много по-лесно с диетите. А и самата мисъл, че трябва да обличаме по-леки дрехи си е сериозна мотивация за отслабване  Grinning

За лунуването - мисля да го направя този път, защото часовете са страхотни - на 31.03. ще вечерям към 18.00 ч, на 01.04. ще успея да издържа до 18.30 ч, за да вечерям, защото така или иначе в момента се храня по този начин.

При мен нищо ново - не съм се мерила, защото в момента съм в ПМС, подула съм се и няма смисъл да се депресирам излишно. Ще се премеря, като мине този ужасен период. Четох, че през този период организма изразходва 2 пъти повече калории и ако успеем да задържим хранителния режим през този период, и не се поддадем на мераците за сладко, то резултатите след края на периода са наистина доста добри. Та дано устискам  Praynig

За момента съм се спряла на еднодневното хранене или така наречената Воинска диета. Сутрин кафе с малко мляко, цял ден на чайове и вечер около 19.00 ч вечерям, като гледам да ям предимно месо и салата. По някога си позволявам малко хляб или ориз. Но десерта го избягвам, че много вода задържам от него. Надявам се скоро да се похваля с някой минус, че топлото време дойде  Grinning
Виж целия пост
# 12
Ооо, аз съм сигурна, че е заради ПМС-то и заради не малкото литри газирано (и то от най-вредното - кола и бира), които приех последните 2 седмици са ми повлияли ама няма да се отчайвам я Peace Едно лунуване, преминаване на женския период и всичко ще си дойде на мястото.
И аз харесвам лунуването, когато започва следобед или непосредствено след вечерята ми. Много по-лесно ми е така, от колкото когато започне посреднощ или рано сутринта, когато не мога преди старта да ям.
Виж целия пост
# 13
Здравейте!
 Аз също съм на Дюкан( с леки прегрешения) горе- долу от три месеца.Резултатите в сантиметри са видими,но на килограми съм около -6...
Имам за сваляне около 20:/
 Една позната в чужбина е свалиля 25 кг ьа 6 месеца като се е хранила 2 пъти на ден без междинни хранения.Някаква нова тенденция,но тя изглежда уникално в момента.Каза,че организмът имал нужда от 12-15 часа( нр помня точно) да не приема храна,за да изгаря мазнини...
Сега съм в размисъл...Изгарят се мазнини като се яде често ли или обратното...Някой запознат ли е с такъв режим?

 Приятен ден!
 
Виж целия пост
# 14
Здравейте!
 Аз също съм на Дюкан( с леки прегрешения) горе- долу от три месеца.Резултатите в сантиметри са видими,но на килограми съм около -6...
Имам за сваляне около 20:/
 Една позната в чужбина е свалиля 25 кг ьа 6 месеца като се е хранила 2 пъти на ден без междинни хранения.Някаква нова тенденция,но тя изглежда уникално в момента.Каза,че организмът имал нужда от 12-15 часа( нр помня точно) да не приема храна,за да изгаря мазнини...
Сега съм в размисъл...Изгарят се мазнини като се яде често ли или обратното...Някой запознат ли е с такъв режим?

 Приятен ден!
 

Според мен всеки организъм си е различен и няма такова нещо, като стандартна диета, която да пасва на всеки. Някои хора отслабват, като се хранят по 4-5 пъти на ден, закусват задължително и т.н. Други пък отслабват и се чувстват добре, като се хранят три пъти на ден само. Трети /като мен/ отслабват и се чувстват леко, когато се хранят веднъж на ден, а сутрин вместо закуска пият кафе. От доста време вече не се опитвам да правя нещо, което не ме кара да се чувствам добре, само защото така се правело - като например да се храня 5 пъти на ден, да се насилвам да пия по 2 л вода и да правя силови тренировки с 30 мин кардио накрая.
Съветвам те да спазваш режима така, както те кара да се чувстваш добре, не ти тежи и ти помага да отслабваш. Ако ти е добре да се храниш 5 пъти прави го, ако не - яж 2 пъти на ден. Резултатите са важни  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия