♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 54

  • 41 722
  • 724



Kara sevda  -  "Черна обич"  -  всяка сряда от 20:00ч. по Star tv

Режисьор: Хилял Сарал
Сценаристи: Йозлем Йълмаз и Бурджу Гьоргюн



В главните роли:

Кемал - Бурак Йозчивит    
Нихан - Неслихан Атагюл        
Емир - Каан Урганджъолу
Лейля - Зеррин Текиндор          
Галип - Бурак Серген




Резюме:

Два отделни свята от двете страни на Босфора - толкова далечни и толкова близки едновременно. Какво ще стане, ако двама души от тези светове се влюбят?
Кемал е едно от трите деца на семейство от средната класа. Учи последна година за минен инженер. За него мечтите са забранени и той не вярва в чудеса... особено в чудеса като любовта. Животът му се преобръща и той губи контрол, когато среща Нихан.
Нихан е част от бляскавото общество, но е много далеч от ценностите на средата си.
Любовта им изглежда невъзможна, но те успяват да преодолеят дистанцията и да я запазят... До деня, в който Кемал трябва да напусне Истанбул, за да работи в мина. Това е кръстопътят за тях, моментът на тежки решения.
Кемал приема, че те принадлежат на различни светове, погребва мъката си и се мести в Зонгулдак. Той обаче не знае, че Нихан също има тайна, която трябва да скрие. Те се разделят и любовта им изглежда невъзможна.
Скоро Нихан се омъжва за Емир, който е влюбен в нея от детството и макар бракът им да изглежда идеален, за нея няма по-голяма любов от Кемал.
Инцидент в мината повежда живота на Кемал по нова пътека и той се връща в Истанбул, изправяйки се пред Нихан, Емир и всичко, което е загърбил. Вече му е невъзможно да избяга от миналото.
Историята ни показва как всичко, което приемаме за даденост, може да се промени, как разликата в статуса може да бъде с две лица.
Как любовта може да бъде наистина вечна...




Първи сезон:
Еп. 1 - 14.10.2015 год.
Еп. 35 - 15.06.2016 год.

Втори сезон:
Eп. 36 - 21.09.2016 год.




Сезон 2 - Тийзър 1

Сезон 2 - Тийзър 2

Сезон 2 - Тийзър 3










Kiralık aşk  -  "Любов под наем"  -  всеки петък от 20:00ч. по Star tv

Режисьор: Шенол Сьонмез
Сценарист: Мерич Аджеми



В главните роли:

Дефне - Елчин Сангу
Йомер - Баръш Ардуч        
Синан - Салих Бадемджи
Ясемин - Синем Йозтюрк /1 сезон/
Седа - Мюжде Узман
Памир - Сечкин Йоздемир
Нериман - Нергис Кумбасар





Резюме:

Дядото на богатия Йомер поставя условие на леля му и чичо му: за 6 месеца те трябва да сторят всичко възможно, за да оженят племенника си работохолик или остават без пукната пара. В лицето на бедната сервитьорка Дефне, леля Нериман вижда възможност за осъществяване на плана си. Тя предлага на младото момиче да бъде преобразена, да започне работа като асистент на Йомер и да успее да накара той да се омъжи за нея. Ще успее ли коварния план? Или съдбата е подготвила друго за Дефне и Йомер...




Първи сезон:
Еп. 1 - 19.06.2015 год.
Еп. 52 - 24.06.2016 год.

Втори сезон:
Еп. 53 - 23.09.2016 год.
Еп. 69 - 20.01.2017 год.




Сезон 2 - Тийзър 1

Сезон 2 - Тийзър 2





















Специални благодарности към екипите, които превеждат сериалите на български език!







Линкове с превод на сериите на руски език:

"Черна обич"

"Любов под наем"



Линкове с превод на сериите на български език:

Любов под наем -Дата

Любов под наем - youtube

Черна обич - youtube












       

          

       
 
                    

          



За феновете на руското творчество, посветено на "Любов под наем"




Скъпи момичета, уважаеми съфорумки  Hug  В нашата забавна тема съществува рубриката "Без милост" Flutter
Нека всички продължим съществуването и развитието й!  Flutter

Помага срещу лошо настроение, гняв, депресия  Flutter

Не се препоръчва на хора със слаби сърца!  Whistling

Истината е една - половинките на нашите любимци не ги заслужават! Поради тази причина любимите ни баклавички са задължени да излизат, харесват, обичат, угаждат, възхваляват и обожават само и единствено УЧАСТНИЧКИТЕ В ТАЗИ ТЕМА!!!







Добре дошли в темата!
Виж целия пост
# 1
Като за добре дошли  Hug Hug Hug

Глава 49

Седмицата беше напрегната. Слава Богу, успяха бързо да навлязат в работата, но се чудеха как е успявал Синан да се справи сам с всичко това. Постоянно тичаха по срещи, планираха нещо и се чудеха какво ли прави Транба. Имаше затишие по този въпрос, което не се хареса нито на Йомер, нито на Синан.
Йомер бе започнал да рисува новата колекция. Вечер, преди сън, двамата с Дефне преглеждаха всичко сътворено през деня. Тя също рисуваше, когато имаше време- обикновено, докато той е на съвещание, или вечер вкъщи след вечеря. Напредваха бавно, но сигурно. За да няма проблеми, не показваха моделите на никого. Стиловете им на рисуване си приличаха толкова много, че Дефне настоя Йомер да представи всички скици като свои. Той обаче не беше съгласен. Това предизвика няколко спора, които както винаги, спечели Йомер.
Във вторник сутринта Дефне бе отишла да поговори със Синан. Той се зарадва да я види, когато тя влезе в кабинета му.
-   Свободен ли сте?!
-   Ела, Дефне, ще те използвам за оправдание да си почина малко!- Засмя се той, присядайки на бюрото си.- Как си, вчера не успях да те попитам?!
-   Добре съм, няма проблем! Вие как сте?!
-   Знаеш, работа и пак работа.- Сви рамене той.- Йомер добре ли е?
-   Оправя се! Заради това дойдох- да ви успокоя. Знам колко се тревожите за него и бъдещето ви!
-   Това, което се случи! През което преминахме…
-   Е вече минало!- Дефне застана близо до него, поставяйки ръка на рамото му и поглеждайки го в очите.- За всички ни! Йомер е вече по- спокоен. Както казва и той- променя се! Ще ви прости, не веднага, но ще ви прости. Не се тревожете!
-   Как ще ми прости, след като самия  аз не мога?!- Изненада я Синан, разтръсквайки глава.- Колкото и да се убеждавам, че съм го направил за негово и твое добро, аз го излъгах. Измамих го, него, който ми бе като брат!
-   Не се обвинявайте! Каквото е станало, станало! Не можем да променим миналото, г-н Синан. Просто се учим да живеем с него.- Прегърна го Дефне, опитвайки да го успокои.- Това прави Йомер в момента- опитва да се примири с всичко, за да продължим живота си нормално. Моля ви, не се измъчвайте с миналото! Нито аз, нито вие сме виновни за всичко, пред което преминахме! Йомер разбира това, разберете го и вие. Съвсем скоро всичко ще си дойде на мястото, повярвайте ми!
-   Синан, срещата в…- Йомер влезе в стаята и замръзна.- Какво става тук?!
-   Нищо! Говорехме си!- Обърна се към него Дефне, чиито очи проблясваха. Синан също триеше своите, докато сядаше на мястото си.
-   Какво има, Йомер?!- Попита той, опитвайки се гласът му да прозвучи нормално. Не успя.
-   Исках да обсъдим срещата след обяд, но явно не улучих момента. Ще поговорим после!
Дефне последва Йомер към кабинета му, но влезе в своя. Имаше нужда да се успокои. Всеки път, щом станеше дума за миналото, бе готова да заплаче. Докога щеше да се измъчва така?!
-   Дефне?!- Влезе Йомер, без да почука.- Защо не дойде при мен?!
-   Исках да остана сама за минутка! Имаш ли нужда от нещо?!
-   От теб!- Приближи се и я прегърна той.
-   Тук съм! Винаги ще съм до теб!- Притисна се тя в него.
-   За какво говорихте със Синан, че се разстрои?!- Попита след малко той.
-   Предполагам се досещаш.- Погледна го тя в очите.- Той се измъчва за миналото. За това, че те е излъгал. Опитах се да го успокоя.
-   Но това натъжава и теб! Не искам вече да те виждам такава!- Изтри той сълзите, събрали се в края на очите ѝ.
-   Не зависи от мен, но ще се постарая!- Целуна го леко тя.- Да се захващаме за работа, очаква ни толкова много.
След тази случка не бяха повдигали повече темата. Отношенията между Йомер и Синан бяха все още по- скоро професионални, отколкото приятелски. Не говореха за друго, освен за работа. Не излизаха на обяд заедно, освен ако не бе служебно. Но Йомер вече не гледаше Синан както преди. Нямаше я студенината и отдалечеността в погледа и гласа му. Синан също спря да се притеснява от присъствието на приятеля си, опитвайки да се държи така, все едно нищо не е станало. Не беше лесно, но не бе и невъзможно.



https://www.youtube.com/watch?v=PdBitBSIDOg

Песента с превод
Виж целия пост
# 2
Викам си чакай да отивам в новата къща, че всички са ме преварили вече  Joy Joy пък то само домакинята  Flutter
Сис  Hug Heart Eyes тешекюлер джанъм  bouquet
Виж целия пост
# 3
Привет по вечерно време!
Темпи, за новата тема
Коте  
  Hug

Виж целия пост
# 4
Нова тема newsm53 newsm53



Джанъм, това от коя глава ще е Mr. Green


- Мадам, кога ще благоволи да сподели за моята първа среща с любовта на живота ми - малката Каро и баниците на мама Дефне?
Виж целия пост
# 5
Точно на време пристигаме. newsm51 newsm51 newsm51
Може да ни огрее още една глава. Wink
Виж целия пост
# 6
Нова тема newsm53 newsm53



Джанъм, това от коя глава ще е Mr. Green
Скрит текст:

- Мадам, кога ще благоволи да сподели за моята първа среща с любовта на живота ми - малката Каро и баниците на мама Дефне?

Татлъм, така както съм я подкарала, май в 280  Mr. Green Mr. Green

Относно това в спойлера, разчитам ти да ни зарадваш доста по- скоро  Whistling Hug
Виж целия пост
# 7
 Whistling Whistling Whistling

Скрит текст:




Решил Баръш да подари на любимата си нов домашен любимец- папагал. Влиза в зоомагазина и един екземпляр му се набива на очите, но цената била твърде висока и решил да полюбопитсва:
- Защо, този папагал е толкова скъп?
- Баръш бей, папагалът е много умен...
- Значи, става за подарък на севгилито?
- Аха...
Подарил го на любимата... Минали ден, два папагала мълчи. Гюпсе говори той гледа тъпо. Ядосала се тя и му повишила глас:
- Кажи, Гюпсе е красива, Г-ю-п-с-е е к-р-а-с-и-в-а...
Папагала я погледнал, въздъхнал тежко и попитал:
- Знаеш ли какво е индукция и дедукция?
Гюпсе онемяла, нещо нехарактерно за нея.
- Ти защо мълча до сега бе... Ааа аз тези думи не ги знам, ха-хаха..
- Е как тогава с такова дупе като теб как  да говоря?
....
Баръш е засечен от папараци как предпазливо се измъква от къщата....

Виж целия пост
# 8
Глава 50

Дефне мислеше да посетят роднините ѝ в края на седмицата, но Йомер настоя да отидат в четвъртък вечерта. Не ѝ даде обяснение, но и тя не настоя. Нямаше търпение да види Исо.
Излязоха по- рано от работа, за да имат време да минат през детски магазин. Натоварени с няколко пакета с подаръци, двамата бяха посрещнати от Тюркян. Бяха предупредили за идването си, макар да не смятаха да остават за вечеря.
Малкият беше пораснал доста. Беше вече на месец и приликата му с Нихан все по- вече си личеше. Дефне го гушна още щом го видя и не го остави, докато не си тръгнаха. Не позволи дори на Йомер да го вземе, поради което отнесе доста шегички. Беше като залепена за бебето, гукаше  му, преобу го, като не позволи на Нихан дори да предложи  да го стори. Йомер се притесняваше от тази ѝ привързаност. С оглед на това, което преживяха те наскоро, поведението ѝ не му се струваше нормално. Надяваше се, че няма за какво да се притеснява, и се постара да я наблюдава, без да се издава. Радваше се на малкия, докато бе в ръцете ѝ и Нихан отново им напомни да не се бавят, защото бебето много им отива.
Макар да не искаха, бяха принудени да останат и за вечеря. Добре че бяха дошли сами, вместо с Шукрю. Докато си тръгнат вече минаваше 9 и Нихан отиде да приспи Исо, който отдавна трябваше да е в леглото. Дефне ѝ го подаде с нежелание, целувайки за последно малкото му носле, след което излезе с Йомер.
По пътя към вкъщи тя не спря да говори за бебето. Йомер я попита добре ли е, тя попита защо и след това се разрази неочакван скандал. Дефне обвини Йомер, че я има за луда, само защото се е порадвала малко повече на племенника си. Той пък отрече, заявявайки, че държанието ѝ не е нормално. Логично е да обича детето, но не и да го обсебва до такава степен.
Влизайки в къщата, Йомер отиде към кухнята, а Дефне се качи горе. Когато той влезе в спалнята, тя вече бе заспала или поне така изглеждаше. Въздъхвайки тихо, той легна до нея, но без да я докосва. Имаха нужда да се успокоят, преди да поговорят.
Сутринта бяха като двама непознати. Събудиха се в двата края на леглото, жадуващи за топлата прегръдка на другия. Но прословутите им инати взеха връх и те се приготвиха за работа, без да продумат и дума. Пропуснаха дори закуската.
Пристигайки във фирмата се засякоха със Синан и Ясемин на входа. Приятелите им веднага разбраха, че има нещо, затова той последва Йомер, а тя- Дефне. Йомер обаче беше като буреносен облак, поради което Синан просто попита всичко наред ли е и след троснатото „да” на съдружника си, ясно показващо, че нещо не е както трябва, излезе. Ясемин нямаше по- голям успех- Дефне упорито я увери, че няма никакъв проблем, всичко е прекрасно и трябва да я остави, защото има ужасно много работа.
В осем и половина Дефне влезе при съпруга си с думите: „Г-н Йомер, програмата ви за днес е….” и започна да изброява всичко, което трябваше да се свърши през деня. Йомер дори не я погледна, втренчил поглед във вратата зад нея. След като тя приключи се завъртя на токчета и излезе от стаята така, както и бе влязла. Той въздъхна- какво щеше да прави с нея?!
До обяд положението бе едно и също. Дефне дори кафе не му донесе сутринта, какво остава да дойде да го попита как е. Отказа даже да го придружи на срещата, която бяха уговорили със собствениците на един от магазините им. Държеше се като чужда, а не като негова съпруга. Йомер беше бесен, наранен, отчаян. Имаше нужда от нея, да е постоянно до него, да я усеща редом до себе си. Липсваше му ароматът на косите ѝ, смехът ѝ, очите ѝ.
Каквото и да му струваше, трябваше да промени положението.



https://www.youtube.com/watch?v=sr6w-6tBTDk
Виж целия пост
# 9
Добро утро!

Джанъм, Дафа май пак е на метлата, а Йомер се мъчи да я свали оттам #Crazy, интересно какво ще излезе от цялата работа Thinking. Но едно е ясно, махалата не и се отразява добре Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Добро утро  Hug Hug

Що да е махалата виновна - просто нашата си я хапе кучето  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 11
Морнинг  Hug Hug Hug

Whistling Whistling Whistling

Скрит текст:




Решил Баръш да подари на любимата си нов домашен любимец- папагал. Влиза в зоомагазина и един екземпляр му се набива на очите, но цената била твърде висока и решил да полюбопитсва:
- Защо, този папагал е толкова скъп?
- Баръш бей, папагалът е много умен...
- Значи, става за подарък на севгилито?
- Аха...
Подарил го на любимата... Минали ден, два папагала мълчи. Гюпсе говори той гледа тъпо. Ядосала се тя и му повишила глас:
- Кажи, Гюпсе е красива, Г-ю-п-с-е е к-р-а-с-и-в-а...
Папагала я погледнал, въздъхнал тежко и попитал:
- Знаеш ли какво е индукция и дедукция?
Гюпсе онемяла, нещо нехарактерно за нея.
- Ти защо мълча до сега бе... Ааа аз тези думи не ги знам, ха-хаха..
- Е как тогава с такова дупе като теб как  да говоря?
....
Баръш е засечен от папараци как предпазливо се измъква от къщата....



 Joy Joy Joy Joy Joy Славе  Wink Peace
чакай да бегам да чета що Дафа пак е яхнала метлата  Thinking Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Морнинг  Hug Hug Hug

Whistling Whistling Whistling

Скрит текст:




Решил Баръш да подари на любимата си нов домашен любимец- папагал. Влиза в зоомагазина и един екземпляр му се набива на очите, но цената била твърде висока и решил да полюбопитсва:
- Защо, този папагал е толкова скъп?
- Баръш бей, папагалът е много умен...
- Значи, става за подарък на севгилито?
- Аха...
Подарил го на любимата... Минали ден, два папагала мълчи. Гюпсе говори той гледа тъпо. Ядосала се тя и му повишила глас:
- Кажи, Гюпсе е красива, Г-ю-п-с-е е к-р-а-с-и-в-а...
Папагала я погледнал, въздъхнал тежко и попитал:
- Знаеш ли какво е индукция и дедукция?
Гюпсе онемяла, нещо нехарактерно за нея.
- Ти защо мълча до сега бе... Ааа аз тези думи не ги знам, ха-хаха..
- Е как тогава с такова дупе като теб как  да говоря?
....
Баръш е засечен от папараци как предпазливо се измъква от къщата....



 Joy Joy Joy Joy Joy Славе  Wink Peace
чакай да бегам да чета що Дафа пак е яхнала метлата  Thinking Mr. Green

Че то на нея кога й е била необходима специална причина  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Нови  Whistling



Виж целия пост
# 14
Whistling Whistling Whistling

Скрит текст:




Решил Баръш да подари на любимата си нов домашен любимец- папагал. Влиза в зоомагазина и един екземпляр му се набива на очите, но цената била твърде висока и решил да полюбопитсва:
- Защо, този папагал е толкова скъп?
- Баръш бей, папагалът е много умен...
- Значи, става за подарък на севгилито?
- Аха...
Подарил го на любимата... Минали ден, два папагала мълчи. Гюпсе говори той гледа тъпо. Ядосала се тя и му повишила глас:
- Кажи, Гюпсе е красива, Г-ю-п-с-е е к-р-а-с-и-в-а...
Папагала я погледнал, въздъхнал тежко и попитал:
- Знаеш ли какво е индукция и дедукция?
Гюпсе онемяла, нещо нехарактерно за нея.
- Ти защо мълча до сега бе... Ааа аз тези думи не ги знам, ха-хаха..
- Е как тогава с такова дупе като теб как  да говоря?
....
Баръш е засечен от папараци как предпазливо се измъква от къщата....


smile3532 smile3532 smile3532
Slawena страхотно попадение bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия