Школи и индивидуални уроци за седмокласници

  • 63 892
  • 267
 Здравейте, тъй като от догодина и мен ме чака тази ,,седмокласна лудост" реших да прегледам мнения за школите и учителите в тях по БЕЛ и частни учители по Мат. Имаше няколко такива теми, но бяха по-стари, затова и отварям тази тема. В нея може да споделите при кого сте записали за уроци бъдещите седмокласници и кои школи сте избрали. Ще бъде полезно да обменим информация и идеи, а ще бъде хубаво и хора, вече минали по този път да се включат с отзиви и информация!
П.с. Спряла съм се засега на ,,Маре" или ,,Междучасие", ще ви бъда благодарна да споделите впечатленията си  от школите и да предложите добри учители по БЕЛ в тях!
Виж целия пост
# 1
Ще препоръчам школата на моето дете след като видя крайния резултат  Simple Smile Simple Smile
 Praynig
Виж целия пост
# 2
Ще препоръчам школата на моето дете след като видя крайния резултат  Simple Smile Simple Smile
 Praynig
А къде ходи детето, ако не е тайна?
Някой може ли да ми даде отзиви за Зоя Савова и Кирил Тодоров от "Междучасие"? newsm78
Виж целия пост
# 3
Посещава школа Веди  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Здравейте, тъй като от догодина и мен ме чака тази ,,седмокласна лудост" реших да прегледам мнения за школите и учителите в тях по БЕЛ и частни учители по Мат. Имаше няколко такива теми, но бяха по-стари, затова и отварям тази тема. В нея може да споделите при кого сте записали за уроци бъдещите седмокласници и кои школи сте избрали. Ще бъде полезно да обменим информация и идеи, а ще бъде хубаво и хора, вече минали по този път да се включат с отзиви и информация!
П.с. Спряла съм се засега на ,,Маре" или ,,Междучасие", ще ви бъда благодарна да споделите впечатленията си  от школите и да предложите добри учители по БЕЛ в тях!
Здравейте.Бихте ли казали, защо сте се спрели на школа "Маре" за БЕЛ.И аз се чудя за нея, но не намерих много отзиви.
Виж целия пост
# 5
Ами мислех за,, Маре", защото четох,че госпожата, която преподава там била много добра и всеотдайна. Аз обаче записах детето в,, Междучасие", защото видях, че там по Мат преподават учители от СМГ, за които чух добри отзиви,а и така ще може да се готви и по двата предмета на едно място, докато в Маре преподават само по БЕЛ. Надявам се да съм помогнала! bouquet
Виж целия пост
# 6
Аз записах дъщеря ми в Образователни технологии, ще съм благодарна за споделени мнения и за тях.
Виж целия пост
# 7
Започвам да ви следя. Синът ми ще бъде 7ми клас.
Виж целия пост
# 8
Мириам, за Образователни технологии четох доста добри мнения, но нямам лични наблюдения.
Виж целия пост
# 9
Здравейте, моля за отзиви от сдружение "Знам и мога". Благодаря!
Виж целия пост
# 10
Аз записах дъщеря ми в Образователни технологии, ще съм благодарна за споделени мнения и за тях.
А може ли да кажете при кои преподаватели?И аз се чудя за тях.
Виж целия пост
# 11
      За да не отварям нова тема,може ли отзиви за школи  или преподаватели във Варна?
     
Виж целия пост
# 12
Школа "Веди". Очакваме все още резултатите, но каквото и да стане школата го подготви много добре. Препоръчвам я!
Виж целия пост
# 13
И аз при вас, ако разрешите  Simple Smile
Бел - ОТ, мисля за Щерева, ако ще е на Македония,  но те имат и в нашето училище,  там ще е Пушкарова.
За Мат мисля в ПЧМГ при Симеонов и отделно при госпожа в квартала.
Виж целия пост
# 14
И аз при вас, ако разрешите  Simple Smile
Бел - ОТ, мисля за Щерева, ако ще е на Македония,  но те имат и в нашето училище,  там ще е Пушкарова.
За Мат мисля в ПЧМГ при Симеонов и отделно при госпожа в квартала.

Може ли линк към сайта на ОТ, интересува ме офиса на Руски паметник
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия