да попитам за 8.г.с

  • 581
  • 10
Здравейте искам да попитам 8 г.с. кой месец се пада,влизах в bg-mama в развитие по месеци но не можах да разбера как да изчесля ,8. г.с как се води от последната дата на първия мензис или от самото оплождане моля някой да ми обясни по подробно  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
даже вече съм в 9.г.с
Виж целия пост
# 2
Това би трябвало да е все още втори месец. Аз го смятам така: терминът ми е на 16 октомври и всеки месец на 16-то число влизам в следващия месец. Това е.   bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз пък доколкото разбирам не се броят точно така месеците, но пък има достатъчно литература по въпроса , така че пуснете търсачка.Успех и лека бременност.  bouquet
Виж целия пост
# 4
2 месец Wink
Виж целия пост
# 5
Г.с. се броят от датата на последната менструация.
8-ма седмица, мисля че е втори месец.
Виж целия пост
# 6
8 г. седмица е втори месец и се брои от датата на последната менструация
Виж целия пост
# 7
Здравейте искам да попитам 8 г.с. кой месец се пада,влизах в bg-mama в развитие по месеци но не можах да разбера как да изчесля ,8. г.с как се води от последната дата на първия мензис или от самото оплождане моля някой да ми обясни по подробно  Simple Smile

1 лунарен месец=4 г.с; 10 лунарни месеца=40г.с.....ти си начало на 3 лунарен месец по моему  Wink
Виж целия пост
# 8
лунарните месеци са ясни - седмиците се делят на 4 и каквото се окаже, това е лунарният месец.

иначе за реален месец от бременността, ver4e го е казала най-добре. датата, на която е определен терминът, бележи началото на всеки нов месец.
Виж целия пост
# 9
Момичетата са ти го обяснили правилно. Иначе аз ползавам това  Peace:
http://mujweb.cz/www/valka/kalendar.jpg
Виж целия пост
# 10
Точно така ти си в края на втори и началото на трети месец.Лека бременност ти желая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия