Физиотерапия за деца до 2 год в София - къде?

  • 1 148
  • 8
Здравейте,

Бих искала да ви попитам освен в Св.София (Клиниката на Чавдаров) и ИСУЛ къде в София се прави физиотерапия на малки деца до 2 год.? Ако имате впечатления споделете, моля ви се!
Виж целия пост
# 1
Преди години ходехме на физиотерапия в Детския консултативен център- срещу Института по педиантрия на бул. Несторов.
Виж целия пост
# 2
Преди години ходехме на физиотерапия в Детския консултативен център- срещу Института по педиантрия на бул. Несторов.

Да там работят точно с деца.
Виж целия пост
# 3
Аз съм чувала само за Света София в Красна Поляна и в ИСУЛ, но все пак не съм от Сф, може ли да кажете как е в Института по педиатрия, ако някой е бил там! И къде е този бул. Несторов? МОже би има ново име на този булевард?
Виж целия пост
# 4
, но все пак не съм от Сф, може ли да кажете как е в Института по педиатрия, ако някой е бил там! И къде е този бул. Несторов? МОже би има ново име на този булевард?

Това е специализирано детско заведение.  Намира се между Военна болница и Института по Хигиена.
Виж целия пост
# 5
Като идваш от МА посока Педиатрия на светофара продължаваш направо и след 50м. в ляво има клиника по детски болести!  Hug Това е специализирана към Педиатрията! Работят с деца! Бяхме при док.Томов!  Peace
Виж целия пост
# 6
Физиотерапия има и на ул. 6-ти септември. Работят със Здравната каса. И деца ходят там.
Виж целия пост
# 7
Като идваш от МА посока Педиатрия на светофара продължаваш направо и след 50м. в ляво има клиника по детски болести!  Hug Това е специализирана към Педиатрията! Работят с деца! Бяхме при док.Томов!  Peace

Да, тове е поликлиниката към института по Педиатрия. 
Виж целия пост
# 8
Поликлиниката на института по педиатрията. Много сме доволни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия