Махнахме биберона - най-после!

  • 1 327
  • 30
Момичета да ви се похваля, най-после махнахме биберона. Вики е на 1г. и 11 мес. и все не искаше да заспива без биберон. Преди няколко дни ми дойде една идея: Резнах биберона и й казах, че котката го изпапала  Mr. Green И тя ми повярва. На обяд като легна да спи го взе погледна го, опита да го засмуче, но се сети, за котката и само каза: "Мамо мяллллл папа биба". Горката беше разочарована, но заспа без него. Днес на обяд ми го даде с думите: "Мамо биба бокука", т.е Мамо бибата ще я хвърлим на боклука. Мноооого се зарадвах.
Дано моята идея послужи и на вас  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Честито!!!
Благодаря за идеята  bouquet
Виж целия пост
# 2
поздравления!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Честито!!!!
Ние нямаме такива проблеми, но идеята ти е супер Peace
Виж целия пост
# 4
Еее, браво на вас ... Ние още се мъчим, за сега само като й се доспи я взима, но без нея е зор ...   Grinning
Виж целия пост
# 5
Еее, браво на вас ... Ние още се мъчим, за сега само като й се доспи я взима, но без нея е зор ...   Grinning
И ние бяхме така, пробвах да я загубим, да я скрием и все не ставаше. Но този път успях. Пробвай, може и при вас да проработи тоя номер  Laughing
Виж целия пост
# 6
Браво на вас.Как искам и ние да се похвалим с това.
Виж целия пост
# 7
и ние от вчера сме без биберон. при нас номера беше друг. чичо му ще имат бебе съвсем скоро. той отдавна беше обещал биберона на бебето. и в неделя като си тръгвахме от тях го даде на чичо си и каза че е за бебето. вечерта си го търси, но като му припомних, че е в чичо за бебето се съгласи и вече сме без биберон
Виж целия пост
# 8
ЕЕе браво на вас.Аз да не казвам голяма дума ама нашия сега не ще биба и дано така да е.
Виж целия пост
# 9
Браво на вас.И ние вървим по вашия път.Дано да е също така безболезнено,че сме направо пристрастени
Виж целия пост
# 10
Браво на вас!
Виж целия пост
# 11
 smile3501
Виж целия пост
# 12
Браво.Поздравления.
Виж целия пост
# 13
браво!   Hands Clap

трябва смело да се действа! не е толкова страшно колкото си го представяме преди да се справим с тази задачка.  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Поздравления!
Ще имам в предвид идейките с котката и чичото, за в бъдеще, когато и ние сме на тоя хал!
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия