Какво правите, когато сте изпаднали в депресия?

  • 2 369
  • 56
Сетих се за тази тема, от миналата за косата, защото аз когато изпадна в "дупка" най-често си променям прическата  Laughing
В такъв момент, ако не направя нещо ще откача  Turn-l и понеже не мога да променя ситуациата или така стеклите се събития - хващам ножицата, или правя размествания в стаята си  Laughing
Та се питах как преодолявате трудните моменти, имате ли някои хитринки, за да се справяте по-лесно? Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Правя си руси кичури ,изяждам няколко шоколада, и се разхождам в парка сама. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2
На мен само шопинг терапия ми действа.
Виж целия пост
# 3
Спирам да хапвам и тръгвам по магазините на шопинг Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Отивам по магазините.
Виж целия пост
# 5
Тренирам много здраво  Wink
 
Виж целия пост
# 6
Виждам се с приятелки, пийваме си някое коктейлче, плюем мъжете на воля....ако е много тежко полоението си боядисвам косата Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Яко спорт, дълъг, горещ душ, чаша (или бутилка, според степента на депресията) от любимото ми мерло, хубава музика или някой разтоварващ филм от типа "Деца на килограм"  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
  Разходка по магазините и малко изхарчени парички веднага ми подобряват настроението Grinning
Виж целия пост
# 9
разходка
Виж целия пост
# 10
рева рева рева - снощи беше поредното. тъй хубаво се успокоих после - отдавна не бях ревала тъй като малко дете и много добре ми се отрази.
не пазарувам щото мисля че в такива моменти правя адски тъпи покупки и само давам излишни пари. пример - цикламен панталон на цветя #Crazy #Crazy който а абсурдно да се носи в града /толкова е ярък - поне спиред моя стандарт за екстравагантност/, който обличам веднъж годишно за да се убедя да не пазарувам като ми е зле.
Виж целия пост
# 11
Сетих се за тази тема, от миналата за косата, защото аз когато изпадна в "дупка" най-често си променям прическата  Laughing
В такъв момент, ако не направя нещо ще откача  Turn-l и понеже не мога да променя ситуациата или така стеклите се събития - хващам ножицата, или правя размествания в стаята си  Laughing
Та се питах как преодолявате трудните моменти, имате ли някои хитринки, за да се справяте по-лесно? Heart Eyes


Абсолютно същото правя и аз  Peace Първо започвам от косата, ей сега пак съм си наумила да я режа.Писнало ми е и ми е смотано, че изглеждам по един и същ начин  ooooh!

Промените в къщи, обаче са по-трудни и изискват по-големи финанси, затова косата си остава най-лесния и достъпен начин да си направя една малка промяна  Grinning Шопинг терапията е всепризната, така че и това е начин да изляза от някоя по-дълбочка дупка  Close

Също и ям много сладко когато съм в депресия..то това е ясно, не беше и нужно да го споменавам май  Crazy
Виж целия пост
# 12
И аз по магазините  Blush
Виж целия пост
# 13
Стоя си сама един-два дни, не ми се среща с никой, после се стягам и наблягам на разкрасяването  Blush и обикалям магазини.
Виж целия пост
# 14
Фризьор, шопинг терапия /депресията става двойна обаче, ако няма пари в такъв момент/, много разходка и срещи с приятелки и вечер задължително си правя по женски една разпивка Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия