Маските за коса на Гарние?

  • 656
  • 9
Имам питане относно тези маски за коса(други не ме интересуват). Добри ли са, или не?
Виж целия пост
# 1
Използвала съм една маска на Garnier в зелена кутия,мисля,че беше за боядисвана коса.Миришеше много приятно,но нямаше кой знае какъв ефект.
Виж целия пост
# 2
Използвала съм една маска на Garnier в зелена кутия,мисля,че беше за боядисвана коса.Миришеше много приятно,но нямаше кой знае какъв ефект.
МДАА, точно  в зелени кутии са, не съм виждала други, та точно за тях питам? Thinking
Виж целия пост
# 3
Аз съм доволна,но по принцип не ползвам само тази маска ,а редувам с няколко различни...
Виж целия пост
# 4
Аз съм доволна Peace
Виж целия пост
# 5
Ползвала съм, наистина мирише хубаво, но само това... Не забелязах ефект върху косата си след като я ползвах
Виж целия пост
# 6
Не  Stop
Виж целия пост
# 7
Ползвала съм.
Хубава е има приятен мирис, добре се отмива и подхранва, но не е нищо особенно.  Flutter
Виж целия пост
# 8
Не върши чудеса,но все пак при мен имаше някакъв ефект-косата ми стана малко по лъскава и мека.
Виж целия пост
# 9
Аз съм с много суха коса и затова си взех на от маските Фруктис на Гарниер-точно тези в зелената кутия. Лично аз съм много доволна, след баня косата ми е много мека и съм сигурна, че е от маската. Преди това съм ползвала само балсам, но ефекта не е бил такъв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия