Докога вършихте домакинска работа през бременноста си?

  • 2 922
  • 90
Здравейте момичета!
Скоро ще вляза в 9 месец, а все още продължавам да се "бъхтя зверски" у дома.На мен не ми пречи, а и няма на кого да разчитам за помощ в домакинството.Изключих от употреба засега силните препарати и ги заместих с по-слаби.Но продължавам с чистенето под легла, на подовете, забърсвам прахта...Та въпроса ми е вие докага продължихте с домакинстването и това постоянно прегъване не е ли опасно? Tired

Виж целия пост
# 1
До края. Просто трябва да я караш по-бавно, на малки порцийки, с почивки. И да не се преуморяваш!!!
Виж целия пост
# 2
                 Аз лежах през цялата бременност и никаква домакинска работа не съм вършила, мъжо се занимаваше с това  Twisted Evil, за разлика от сега. Но ако се чувстваш добре, не виждам проблем да да продължиш така.
Виж целия пост
# 3
До последно, аз също нямах помощ. Ако бях поискала помощ от свекърва ми, щеше да има мрънкане, дълги обяснения кое как и къде и накрая пак аз щях да си я свърша работата. Дори деня преди да родя цял ден чистих, мих, правих салати, пазарувах и всичките дивотии за посрещане на гости.Но си мисля, че затова сина ми се роди толкова бързо. Нали уж преди раждането трябвало много да се разхождаш...  newsm78  Ако гинекологът казва, че бебето е добре, няма причина да се заседяваш. Хем е някой вид фитнес Grinning
Виж целия пост
# 4
До последно си вършех всякаква домакинска работа ,с повече почивки разбира се и помощ от страна на съпруга  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
До деня на раждането.
Виж целия пост
# 6
Аз също до последно си върших домакинската работа. Е, с повече приЛежки и препълзявания разбира се Laughing
Чува ла съм, че към края на бремеността жената имала дори по голямо желание да чисти и подрежда, както животните си гласят гнездата и бърлогите да отглеждат своите малки  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Ми не съм спирала.Само внимавах с препаратите  Hug
Виж целия пост
# 8
До последно.Даже ремонт правихме и участвах активно
Виж целия пост
# 9
До края. Просто трябва да я караш по-бавно, на малки порцийки, с почивки. И да не се преуморяваш!!!
Peace
Виж целия пост
# 10
Не съм спирала.И в деня на постъпване в болница си чистих и след два дена, когато се прибрах Wink
Виж целия пост
# 11
До последно.Даже ремонт правихме и участвах активно
===================================================
И аз така.Майка ми е далече и нямаше кой да ми помага.
Виж целия пост
# 12
До края. Като няма кой друг да я свърши. Разбира се мъж ми ми помагаше.
Виж целия пост
# 13
и аз не спирам много но когато усетя че се поизморявам полягвам за малко и после с нови сили продължавам, на почивки
Виж целия пост
# 14
                 Аз лежах през цялата бременност и никаква домакинска работа не съм вършила,
и аз през първата бременност,
но през воорото си вършх всичката домакинска работа
До края. Просто трябва да я караш по-бавно, на малки порцийки, с почивки. И да не се преуморяваш!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия