промоция с подарък на Леокрема

  • 1 157
  • 12
Момичета, искам да споделя с вас, че днес от аптека "Ремедиум" си купих би-фазния гел  и към него има подарък стягащ флуид за тяло (който иначе струва 6-7лв)от същата серия. Предполагам, че във всички по-заредени магазини и аптеки би трябвало да има същата промоция. До колкото си спомням, имаше добри отзиви за този лосион, така че ако искате, възползвайте се и вие.
Виж целия пост
# 1
А колко е би фазния гел, колко струва?
Виж целия пост
# 2
За тази промоция ли става въпрос:

http://cosmetics.forumsplace.com/urljump.php?url=http://anticelu … ge=game&ref=7
Виж целия пост
# 3
Пепи ще проверя и ще ти кажа, до магазина има от въпросните аптеки и ще питам.
Виж целия пост
# 4
Не, не за тази промоция става дума. Платих 19лв и някакви стотинки-колкото струва бифазата и ми дадоха лосиона към него безплатно, това е.
Виж целия пост
# 5
Не, не за тази промоция става дума. Платих 19лв и някакви стотинки-колкото струва бифазата и ми дадоха лосиона към него безплатно, това е.

а ЗА АНТИЦЕЛУЛИТНИЯ ДАЛИ ИМА ПРОМОЦИЯ, ЗНАЕШ ЛИ?
сори за голямите букви. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Преди няколко дни и аз се запасих с Leocrema Grinningот Хит.взех си би фазниа гел и маската Crioattiva, но промоция намаше Thinking
Виж целия пост
# 7
Преди няколко дни и аз се запасих с Leocrema Grinningот Хит.взех си би фазниа гел и маската Crioattiva, но промоция намаше Thinking

Лошо, промоцията мисля, че беше за целия месец май, тъй че щом си взела би-фазата е трябвало да си получиш и лосиона  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
И аз си имам такъв и вече 10 дни мацондря по дупето и бедрата. Виждала съм ги на цени от 19 и нещо до 21 лв.
При мен в промоционалния пакет бяха Gel Bi-fase+ клина и стягащия флуид за тяло.
Виж целия пост
# 9
а ЗА АНТИЦЕЛУЛИТНИЯ ДАЛИ ИМА ПРОМОЦИЯ, ЗНАЕШ ЛИ?
сори за голямите букви. Rolling Eyes

А за кой антицелулитен питаш, защото те са няколко?
Виж целия пост
# 10
а ЗА АНТИЦЕЛУЛИТНИЯ ДАЛИ ИМА ПРОМОЦИЯ, ЗНАЕШ ЛИ?
сори за голямите букви. Rolling Eyes

А за кой антицелулитен питаш, защото те са няколко?

Айде де, незнам. Дай идея кой беше най готин и да видя дали има прИмоция в Ремедиума.
Виж целия пост
# 11
На мен продавачката от "Ремедиум" още миналия път като си търсих антицелулитен крем, ми препоръча този-би фазния. Той бил най-добър. И на него пише "ударно антицелулитно действие". Наистина е много добър, прочети ако искаш отзиви в темата " Да похваля Леокрема"
Виж целия пост
# 12
www.anticelulit.com
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия