Къде във Варна премахване на белези

  • 6 181
  • 6
 Момичета, помогнете !!!!! Къде във Варна премахват белези с лазер  newsm78 Докато бях бременна в петия месец ми направиха операция от апандисит. Оказа се, че понеже не съм предупредила предварително за вида на шева - са ми го направили като от преди десет година - "красив" разрез с дебелина един пръст и пет външни шева при това доста на високо. Не смея да се погледна в огледалото, а ми се ще да си понося късичко и ниски талии поне още няколко годинки Mr. Green
Ако някой знае къде правят такива работи или има опит да сподели  Praynig
Виж целия пост
# 1
Аз мисля,че сега могат да  ти направят козметичен шев, а после,ако все още се налага можеш да помислиш за  лазер.
Виж целия пост
# 2
Аз мисля,че сега могат да  ти направят козметичен шев, а после,ако все още се налага можеш да помислиш за  лазер.

Има страхотно кремче за след това ZESADERM, помага чудесно за белези.
Виж целия пост
# 3
Не смея да се погледна в огледалото, а ми се ще да си понося късичко и ниски талии поне още няколко годинки Mr. Green
Ако някой знае къде правят такива работи или има опит да сподели  Praynig

Я виж тук мадамата с какъв белег е!
Виж целия пост
# 4
Има страхотно кремче за след това ZESADERM, помага чудесно за белези.

За пръв път го чувам това кремче. Дали ще заличи леко вдлъбнат белег от пъпка на лицето?
Виж целия пост
# 5
А белег от шевове няколко на коляното дали след вече 10 години от както ги имам има с какво да се заличат. Cry
То едно време кои да гледа да не се вижда и сега са си така.
Виж целия пост
# 6
Мисля, че е по-добър за пресни белези и най-вече за изпъкнали такива. Аз го използвах след операция и след тримесеца белегът не се вижда изобщо. Малко трудно се намира, поне във Варна, но се поръчва в аптеките и го доставят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия