Мензис след раждане

  • 4 659
  • 51
Здравейте мами,
Искам да ви попитам кога е нормално да ви дойде месечният цикъл след раждане?И по какъв начин е свързано с кърменето? Thinking
Виж целия пост
# 1
Дойде ми на 6-тия месец след раждането, а кърмих до 8-мия. Индивидуално е, общо взето.
Виж целия пост
# 2
На мен ми дойде на 4 месец и кърмих до 6-тия.
Виж целия пост
# 3
На мен ми дойде към края на 2рия месец. Кърмих 5месеца. Не мисля, че има някаква връзка.
Виж целия пост
# 4
На мен ми дойде преди месец и половина за първи път и от тогава на всеки 15 дни Crazy Не се отразява на кърменето засега.
Виж целия пост
# 5
На 5тия месец ми дойде.Кърмим си се...
Виж целия пост
# 6
На мен ми дойде на 45тия ден - не ми се отрази на кърменето, а кърмех на поискване.  Peace
Виж целия пост
# 7
На мен ми дойде на 50я ден.Цедих се още месец след това.
Виж целия пост
# 8
Кърмим се и все още не ми е дошъл.
Виж целия пост
# 9
На мен ми дойде на 40-я ден, не ми се отрази на кърменето
Виж целия пост
# 10
Аз все още кърмя, но ми дойде на 42ден! От тогава си го имам, но не маго да кажа, че е редовен!
Виж целия пост
# 11
индивидуално е, но по принцип ако няма паузи между кърменията по-големи от 4 часа е доста вероятно да дойде по-късно.
Виж целия пост
# 12
след 40 дни, кърмене на 3 часа, след месец и половина на 4., кърмене до годинка +
Виж целия пост
# 13
индивидуално е, но по принцип ако няма паузи между кърменията по-големи от 4 часа е доста вероятно да дойде по-късно.
Точно така. Макар че и с по-големшки паузи може да се отложи за неопределено време  Sunglasses
Значи най-рано след около 40 дена (считано от раждането).  Ако не се кърми-до два месеца след...  (Не съм чувала за по-дълго закъснение). Ако се кърми-май година и нещо беше най-дългото отлагане newsm78
Виж целия пост
# 14
и аз нямам още цикъл, а петра е почти на 7 месеца.

искам пак да забременея, но с липсата на цикъл съответно липсва и овулация. кърмя 3 п/ден - в 6, 15 и 21 часа. някой да има идея как да стимулирам зацикляне Simple Smile? 'щото на мен не ми хрумна друго, освен да разредя кърменията, а явно и това не помага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия