АБКМ и преминаване към Фризолак

  • 1 034
  • 4
С АБКМ сме. Тази диагноза ни беше поставена от доц. Маринова, когато дъщеря ми беше на по- малко от два месеца. Лечението й върви страхотно, откакто минахме на Фризопеп, не сме имали никакви оплаквания. От миналата седмица вече захранвам сутрин с Фризолак и отново нямаме никакви проблеми, да чукна на дърво.
Обаче!- забравих Маринова какво ми каза за вечерното хранене. Embarassed Продължавам с Фризопепа, или почвам с по 1/2 лъжичка Фризолак както и при сутришното хранене? Почти съм сигурна, че за вечерното хранене нищо не ми каза, говорихме само за първото хранене след събуждане, как да почна да давам краве сирене с попарата  и няколко пъти каза " Никакви други промени в храненето". Мили майчици, бихте ли споделили и вашия опит? Отлично осъзнавам, че лечението и захранването на всяко дете е строго индивидуално, но ми е интересно да чуя при вас  как е станало преминаването от Фризопеп към други АМ. Предварително ви благодаря. Hug
Виж целия пост
# 1
Заповядай Клуб Алергии

Напоследък доста често коментираме схемите за захранване. Има много майки, чиито деца се наблюдават от Маринова. Сигурна съм, че ще намериш много информация при нас.
Виж целия пост
# 2
Мерси, Anichka. Като цяло, прегледах темите и от Алергиите в дир-а.
Виж целия пост
# 3
Чак сега видях въпроса ти. Първите два дена по 1/2 лъжичка в сутрешното хранене,  а от третия по 1/2 във всяко млечно хранене. Четвъртия по 1л. и така докато се измести изцяло фризопепа. Ако нещо те притеснява, Увеличавай Фризолака по-бавно. Тук не може да се допусне грешка. Важното е, след като напълно изместиш Фризопепа да минат поне 3-4 дни, преди сиренето. И след 10-ина дни може и масло. Но не давай кашкавал, аз направих тази грешка! Той е с различни ензими от тези на сиренето. При нас захранването премина успешно. Един месец след това дадох и бобови, после телешко, а 4 месеца след това - ядем ягоди! Дано и при вас да е така!!! Но по-добре по-бавно и внимателно, не избързвайте с новите храни! Успех!
Виж целия пост
# 4
Ety, мерси за отговора.
Захранвам по същата схема, ко която и ти- утре сутрин ще сме на 4 лъжички Фризолак и 2 Фризопеп. Чукам на дърво, проблеми засега няма. Дано и занапред да продължи така. Praynig Със сиренето също мисля да изчакам 3-4 дена, след като сутришното мляко е изцяло Фризолак. Реших за сега вечерното мляко да не го замествам, да си остане на Фризопеп. И след около 2-3 седмици пак да идем на преглед.
Други промени в храните не смятам да правя.
Дано всичко мине добре Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия