Кога проходи детето ви?

  • 2 977
  • 100
Питам се кога при вашето дете това се случи и зависи ли дали е момче или момиче или е строго индивидуално. Какви са вашите наблюдения, мили мами?  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 1
Индивидуално, е до детето, пола и развитието, както и помощта е.
на 12 месеца без да го уча да стои право или да слагам в проходилка. На 12. ходеше само и добре.

добавям: теглото и гимнастиката с детето също са от значение, по-леките обикновено са първи в повечето нови дейности. по-"тренираните" също.
Виж целия пост
# 2
Твърде индивидуално е за всяко дете. Дияна проходи на 15месечна възраст.
Виж целия пост
# 3
на 11 месеца - три дни след напълното му махане от порходилка - тоест спрях да го слагам дори за минута и проходи, но мисля че си е до дете и е строго индивидулано, аз приемам за проходило стабилното дете - независимо дали се пуска или само за ръчичка ходи - въпроса е да е стабилно  bouquet
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми проходи на 11м. Не мисля, че има значение пола на детенцето.
Марти от бебе е много подвижна, рано започна да пълзи, да се обръща, да се изправя.
Всичко според мен е строго индивидуално.
Виж целия пост
# 5
Отговорих "на 12 месеца":
Ради се пусна сам на 1г и 1седмица, а Гого - на 1г без 1 седмица Sunglasses
Проходилка не съм ползвала, големият пропълзя месец по-рано от малкия. Децата са различни Peace
Виж целия пост
# 6
Пусна се за пръв път на 11месеца,а проходи сам буквално за 2дни няколко дни преди годинката Peace.
Виж целия пост
# 7
Проходи на 11 мес.
Виж целия пост
# 8
На 10 месеца.
Виж целия пост
# 9
1 година и 1 месец
Виж целия пост
# 10
На 11 месеца
Виж целия пост
# 11
На година и четири месеца; момиче, родено в 33 седмица.
Виж целия пост
# 12
На годинка....момче е ......
Според мен е генетично заложено........както повечето неща
Виж целия пост
# 13
на годинка вече ходеше що годе добре, а без много да пада започна към 14-15 месеца
Виж целия пост
# 14
И моята Криска проходи сама късничко - на 1 г. и 2 месеца.Може би има значение това че я родих в 34 седмица newsm78
Допреди това ходеше за ръчичка добре , но пуснех ли я се заковаваше на място и плачеше.Много я беше страх , въпреки че не беше падала.
Но при всяко дете е различно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия