Въпрос към тези, които са пили Мастодинон

  • 15 798
  • 10
Ами трябва да го пия, но понеже съм малко параночина на тема лекарства и най-вече нежелани реакции, може ли да ми кажете, дали сте имали някакви реакции като халюцинации и състояния на обърканост?
Ужасно ми звучи и направо ме е страх да го пия Confused
Виж целия пост
# 1
Пих го преди време, но май не съм забелязала да има странични действия, ама  състоянието на обърканост по онова време ми беше постоянно.  CrazyНе знам дали съм си внушавала, но каточели ми потискаше ПМС .
Виж целия пост
# 2
На мен ми се наложи да го пия доста време,но не съм забелязала да има странични действия. Peace
Виж целия пост
# 3
Нямах странични ефекти, пих го 6 мес.
Виж целия пост
# 4
Не си спомянм клко време го пих,но нямам спомен за странични реакции!Освен това Мастодининона е на билкова основа.
Виж целия пост
# 5
От него нито странични действия, нито полза имаше! Пих го около 2 години (с малки прекъсвания). Накрая пак минах под ножа...
Виж целия пост
# 6
Пих около 3-4 месеца, нямаше странични действия, халюцинации нямах със сигурност, а дали ми помогна не знам.
След това пих хомеопатични капсули Фемикур и от тях качих 7 кг Shocked
За какво ти го изписаха?
Аз го пих заради бодежи в гърдата, които след това се оказаха невралгия и ми помогнаха витамин В комплекс и Невралгин, и още нещо от този род.
Виж целия пост
# 7
Изписаха ми го, защото имам болежки в едната гърда, обикновено преди М да ми дойде. Но гърдите като цяло не са ми напрегнати, само там, то е нещо буцесто или аз така го определям newsm78
Сега като ви чета се чудя дали изобщо да го започвам. Уф....
Виж целия пост
# 8
Щом са ти го изписали, не е току така. Аз имам мастопатия, пих Мастодинон 3 месеца(сутрин и ве4ер по 15 капки), но лекарката ме предупреди,  1 час преди и след приема да не пия кафе и да не пуша. Аз естествено, дори забравях да ги пия редовно, така 4е не мога да кажа, 4е не ми е помогнал. Освен това е хомеопатично лекарството.
Виж целия пост
# 9
Аз го пих, не съм имала проблеми.
Виж целия пост
# 10
Изписаха ми го, защото имах болежки в едната гърда, обикновено преди М да ми дойде. Но гърдите като цяло не са ми напрегнати, само там,
И при мен беше за същото. Пих го 1 месец по 30 капки сутрин и вечер. Имаше ефект - вече нямам болки. Не съм забелязала странични  ефекти, докато го пиех, а даже, както каза frina, имах чувството, че подтиска  ПМС.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия