Пудра или фон дьо тен предпочитате?

  • 5 388
  • 99
Аз лично предпочитам пудрата. Ползвам компактната на Avon!
Вие какво ползвате?
Виж целия пост
# 1
фон дьо тен  Peace с пудрата ми се запушват порите или поне така ми се струва
Виж целия пост
# 2
фон дьо тен, пудрата ми изсушава кожата. през лятото-нищо, само крем.
Виж целия пост
# 3
Diorskin Eclat Satin - крем-пудра на Диор!

Виж целия пост
# 4
Фон дьо тен на Манхатън ползвам. Пудра не обичам, че много си личи.
Виж целия пост
# 5
Пудра с фон дьо тен на Манхатън, но май по-ми харесва само пудра да ползвам, че като има фон дьо тен в продукта ставам като мумия.
Виж целия пост
# 6
По принцип пудрата се слага само върху фдт като завършек. Но и аз не винаги спазвам това правило и зимата повече посягам към фдт-на а лятото- повече към пудрата.  Simple Smile
Така си го усещам, просто. Wink
Виж целия пост
# 7
Ползвам коректор за петна и тъмни кръгове,отгоре слагам фон дьо тен и накрая пудра Peace.
Виж целия пост
# 8
Крем-пудра на Chiffely. Доволна съм
Виж целия пост
# 9
Не ползвам едното без другото - слагам фон дьо тен и отгоре фиксирам с пудра.  Peace
Виж целия пост
# 10
аз предпочитам пудра . в момента използвам антибактериална на манхатън . а фон - дьо - тенът при мен си личи , докато пудрата -не .освен това не стои като прашец по лицето ако след нанасяне се намокри пухчето и се с леки движения се мине по лицето
Виж целия пост
# 11
Не ползвам едното без другото - слагам фон дьо тен и отгоре фиксирам с пудра.  Peace
и аз така. 1-во слагам крем за лице на почистена кожа, ФДТ на лумене за суха кожа и пудра на манхатън антибактериална. Седи естествено, защото си знам вече мярката и не прекалявам
Виж целия пост
# 12
По принцип пудрата се слага само върху фдт като завършек. Но и аз не винаги спазвам това правило и зимата повече посягам към фдт-на а лятото- повече към пудрата.  Simple Smile
Така си го усещам, просто. Wink

Ансолютно същото е и при мен.

Правилото изисква да се сложи пудра върху фон дьо тена, но аз съшо рядко го правя и то само когато нещо по така се глася.
Виж целия пост
# 13
В момента ползвам нещо като крем пудра на Изадора ,страхотна е като я сложа прилепва към кожата и не омазнява,коректора ми е на Макс Фактор.
Виж целия пост
# 14
За по-важни случаи и по-тежък грим - и двете. Иначе ако слагам, само ФДТ  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия