Креватче?

  • 599
  • 9
Здравейте! Търсим си дървено креватче, но не сме наясно нито за марка, нито кое е качествено, нито коя цена е нормална... Ще ми се да го имаме дълго време - поне 5 год. В Айко на околовръстното харесахме едно, което си имаше две големи чекмеджета отдолу, скринче отстрани, повдигащ механизъм за матрака и част от решетката може да се сваля, но струваше около 340 лв. В началото се ентусиазирахме много, защото не бяхме виждали нищо друго, а и това изглеждаше доста стабилно, но днес като поразрових из нета, се оказа, че такива цени няма...  Confused Всичко е до към 250 лв. Като се замисля... за разликата може спокойно да се купи прилично гардеробче или скрин... Моля ви, дайте някакви идеи... Благодаря предварително! Sunglasses
Виж целия пост
# 1
наистина легълца  с такава цена съм виждала в един мебелен магазин. малко са скъпички, но си заслужаваха.е ние не си купихме такова по обясними причини, но и превоза щеше да ни е проблем.затова пък поръчах матрак магнифлекс. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Провери в Штъркел - има и такива , които стават след това на детски легълца Peace Нашето беше към 160 лв Peace
Виж целия пост
# 3
нащо е от Малечко за около 170 лева на Чиполино 70х140 размер от тези тип "кошара" с две табли и две решетки на две нива с две чекмеджета...  hahaha абе всичко по две  Joy тези за които ти говориш са хубави и аз исках такова но за него место нямахме една приятелка има такова ... в момента върху чекмеджетата стои плота за повиване а в последствие се махат и с по-голям матрак става голямо легло ... аз исках такова http://images07.snimka.bg/000775623-big.jpg или това http://images07.snimka.bg/000775624-big.jpg харесах ги от един каталог и щях да правя по поръчка но както казах са прекалено големи за мястото където щеше да седи
Виж целия пост
# 4
По-голямата част от детските креватчета който се зареждан в Айко са от Дибо. Нашето е от там и е два-пъти по евтино от Айко. Ето ти и адреса на който можеш да ги видиш с цените и промоциити им. www.dibobg.com   bouquet
Виж целия пост
# 5
Поразрови се в електронния магазин Данет в сайта мисля, че там имаше доста такива легла
Виж целия пост
# 6
виж в дианабад на крум кюлявков
Виж целия пост
# 7
И нашето е Дибо.Айс е дала линка.Ние си го поръчахме в  "Пакостник",и си избрахме цветовете,с които да се комбинира.Някъде около 130излезе... Thinking
Виж целия пост
# 8
Ясно ми е, че без обикаляне няма да мине, но исках да събера мнения.
Благодаря на всички - бяхте много полезни!  Grinning

Виж целия пост
# 9
Тези на dibo по-често са ПДЧ или МДФ, а не са дървени. Ако искаш наистона дървено, обикновено са чамови. Може в Айко да сте гледали на Мебел Джен, които наистина имат някои дървени.
Може би знаеш, че ПДЧ-то дълги години отделя формалдехиди, които пък са канцерогенни. Ние купихме чамово - по Пиротска след Опълченска има такива мебелни магазинчета - въпреки, че не очаквам да издържи дълго, без да се разкриви, предпочетох такова. За съжаление няма второ ниво, но замисляме да му монтираме, преди да се роди бебето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия