Вижте какво се продава в Икеа

  • 6 640
  • 49
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?cat … p;productId=10117

Ако някой го е закъсал, може евтино да мине hahaha Joy
Виж целия пост
# 1
 newsm10 newsm62
 По - сигурна цена на свалка не бях виждала! rotfImbo
Виж целия пост
# 2
 hahaha A аз в първия момент про4етох SLAVKA  Joy Така се казвам аз  Peace Mr. Green
Виж целия пост
# 3
А нашето мъниче получи дървено влакче от ИКЕА за рождения си ден.. по-късно като разглеждахме подаръците мъжът ми установи, че е произведено къде????? В БГ!!!!  Peace Sunglasses
Виж целия пост
# 4
А нашето мъниче получи дървено влакче от ИКЕА за рождения си ден.. по-късно като разглеждахме подаръците мъжът ми установи, че е произведено къде????? В БГ!!!!  Peace Sunglasses

Наистина ли?!  Crazy
Виж целия пост
# 5
Да, не се учудвам, виждала съм кухненски дървени дъски, произведени в БГ  Grinning
Виж целия пост
# 6
Преди години си купихме от икеа дървена кутия за хляб ( 12 евро). Викам на мъжа ми, 4е майка ми  в бг има съЩата и струва 5 лв. Той ме взе на подбив, но погледнахме етикета.... и там пиШеШе естествено "made in bulgaria" Blush
Виж целия пост
# 7
За първи път чувам , че в Икеа има неща произведени в България.... #Crazy Следващият път като ходя, непременно ще обърна внимание на етикетите  Wink


А Икеа не беше ли шведска фирма? Много ми стана интересно в България ли ги произвеждат ( в такъв случай къде ли? ) или ги прекупуват? Thinking newsm78
Виж целия пост
# 8
Да, и ние сме горди притежатели на един икейски екземпляр "Made in Bulgaria"  Laughing



А Икеа не беше ли шведска фирма? Много ми стана интересно в България ли ги произвеждат ( в такъв случай къде ли? ) или ги прекупуват? Thinking newsm78

Идеята на ИКЕА е да намират производители на стоките си на най-ниски цени, независимо от коя държава са.
Т.е. техните хора измислят модела на нещото и после тръгват да търсят някой да им го произведе за възможно най-малко пари. Затова всичките им неща с в стил "ИКЕА" но са произведени по цял свят Simple Smile Най-вече Пакистан, Украйна и много други подобни.. сещате се защо Wink

А мената, които им слагат са голям майтап понякога Laughing
Мислех скоро да ги посещавам, обаче такава "свалка" точно в момента не ми е нужна Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Наскоро четох, че собственика на Икеа - един достолепен шведски дядка, е най- стиснатия богаташ в света. Толкова стиснат, че чак за да посети събиране на директорския съвет ползвал градски транспорт с пенсионерско намаление, като представял билетчето в счетоводството, за да има отчетност. Имаше цяла голяма статия за него с много фрапантни случки, но тази най-много ме впечатли.
Виж целия пост
# 10
 Wink То затова човека е забогатял!  Laughing

  newsm78  И аз не съм обърнала внимание дали в Икеа има неща ,произведени в Бг.
  А на мен ми се случи покрай Великдена да купя агнешко от тук и като отворих пакета отзад на бута имаше щемпел БГ Свищов!  Peace
Виж целия пост
# 11
аз пък въобще не се учудвам, че може да пише произведено в бг. много неща съм си купувала, които са правени в родината - евтина работна ръка Grinning

а тези чаши за вино ги имам същите, само дето не са вече 6. Mr. Green

между другото като стана дума за икеа искам да ви похваля тиганите - няма по-качествени тигани от икейските Peace тефал близалки да яде, страхотни са!
Виж целия пост
# 12
Biba , мерсаж за отговора ти!  bouquet

Arwen Undomyel , те хората са казали:" колкото повече имаш, толкова повече ти се скръндза"
 smile3521

Скарлет О'Хара , уф и тях не съм ги пробвала...аз си мислех че тафал4о е най- най-...
Виж целия пост
# 13
звездичке, ни тефалчо, ни тефалка Mr. Green
казвам ти, страхотен е този дето го имам Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Доколкото знам ИКЕА дават на стоките си имена на Скандинавски градове, реки, острови и т.н. затова за нас са или трудни за произнасяне или пък звучат смешно. Въпросните чаши SVALKA явно са доста популярен продукт защото гледам че ги продават от поне 6 години. Ако се случи да си купиш нещо по-голямо може да се окаже, че съставните му части са произведени в различни страни, напр. различните елементи от леглото на дъщеря ми бяха произведени в Словакия, Филипините, Китай и Швеция.

Скарлет О'Хара, за кои точно тигани става дума? Преди време имах тиган от ИКЕА (уж made in Italy) от който не бях особено доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия