с какво намалявахте болките след раждане?

  • 2 062
  • 36
какви медикаменти или бабини рецепти прилагахте за да намалите болките след вагинално раждане?
Виж целия пост
# 1
Освен 1-2 пъти бусколизин, нищо друго не съм вземала.Нормално е след раждане да има болка заради контрахирането на матката, но то е търпимо - като при цикъл.  Hug
Виж целия пост
# 2
Е те болките са преди раждане, след това не са по -силни от менструалните
и с двете раждания не съм вземала нищо.
Виж целия пост
# 3
Не съм взимала нищо,пък и нямам спомен да ме е боляло нещо повече от менстуални болки.
Виж целия пост
# 4
Почти не съм имала болки, единствено веднъж си сложих свещичка Профинид и до там с болкоуспокояващите.
Виж целия пост
# 5
Нищо не съм взимала.Както са ти писали момичетата по-горе болките не са по-силни от менструални и се търпят.
Виж целия пост
# 6
нищо, но не съм имала болки.Само шевовете,но не можеш да направиш нищо, само броиш дните Whistling

А и ако кърмиш, мисля,че не можеш да пиеш болкоуспокояващи newsm78

Не се притеснявай, като мине раждането, със всеки изминал час си все по-доб Hugре
Виж целия пост
# 7
За шевовете извара от тетра, доста облекчава.
Виж целия пост
# 8
за шевовете си правех компреси с риванол, по съвет на лекаря.като се прибрах след всяко ходене до тоалетна се измивах с разтвор от смрадлика.
Виж целия пост
# 9
За шевовете първата нощ пих 1 аналгин, а после пръсках с Бивацин около седмица и всичко беше ОК. Peace Иначе корем не си спомням да ме е болял. newsm78
Виж целия пост
# 10
За шевовете - промивки с отвара от смрадлика и после пръсках Бивацин шпрей. Лекарства не съм вземала.
След като родиш лекарите на първата визитация ще ти кажат от какво имаш нужда.
Виж целия пост
# 11
Аз имах шевове и на ануса и ми разрешиха да пия Аулин. През 2 часа ходех да си правя промивки с йод и смрадлика. Но това е само за шевовете. Дано да не се стига до там. Иначе болки няма. УСПЕХ!
Виж целия пост
# 12
Бивацин и бани със отвара от смрадлика! В началото даже си правех нещо като превръзка от памук, напоен със смрадликата и стоях така по 10 минути!
Виж целия пост
# 13
Е те болките са преди раждане, след това не са по -силни от менструалните
и с двете раждания не съм вземала нищо.
Peace
Виж целия пост
# 14
Не съм взимала нищо.Болеше ме само хематома от епизиотомията.А знаем,че синката,докато само не си мине нищо не помага(т.ет за около 4-5дни).Контракции от свиването на матката не съм имала,дори при кърмене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия