гел за очи

  • 1 620
  • 13
тъй като още ми е рано да ползвам крем за очи(или поне аз така мисля на 22 съм)може ли някой да ми препоръча овлажняващ гел.досега съл ползвала този на avon но нещо не съм очарована
Виж целия пост
# 1
Ами този на Thalloderma?
Виж целия пост
# 2
тъй като още ми е рано да ползвам крем за очи(или поне аз така мисля на 22 съм)може ли някой да ми препоръча овлажняващ гел.досега съл ползвала този на avon но нещо не съм очарована
Купи си нещо по-висок клас. Например Виши, дори да е по-скъп, ще го ползваш 2-3 месеца, защото се слага по малко.
 
Виж целия пост
# 3
Аз бих ти препоръчала Eye Contur Gel na Clarins-като количество е малка тубичката но то се нанася малко и ще имаш за по-дълго време.
Виж целия пост
# 4
a колко струва този на clarins?бих си купила и на vichy но точно в момента не мога да отделя много пари за това,но ще го имам предвид.а за този на арома чух че не бил лош някой ползвал ли го е?
Виж целия пост
# 5
Гелът за очи с Ройбос на Талодерма е страхотен, изполвам го и съм доволна.
Виж целия пост
# 6
LaPerla не мога да ти кажа колко струва защото не съм го купувала аз и не съм питала за цената.
Виж целия пост
# 7
В момента ползвам на Галеник и съм много доволна,ама много Peace!Струва 35лв.,но отива за доста време.По принцип продуктът за около очи е най-важното нещо и с него компромис не бива Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Гелът за очи с Ройбос на Талодерма е страхотен, изполвам го и съм доволна.
подкрепям  Peace и струва около 3 лв
иначе съм ползвала гел за лице с Алое и маска за очи Планет спа (и двете на Ейвън) за по 3,50 и 6,90лв и не бих казала, че са по-добри Wink
Виж целия пост
# 9
Ползвам на Виши. Струва около 28- 29  лв., но се ползва поне 2 месеца Grinning
Виж целия пост
# 10
Гелът за очи с Ройбос на Талодерма е страхотен, изполвам го и съм доволна.
СТРАХОТЕН Е! Peace
Виж целия пост
# 11
ок благодаря ви вече реших да си купя този на талодерма,а по-нататък ще си взема и някой от по-скъпите,за козметиката за лице и аз съм на мнение ,че не трябва да се правят компромиси
Виж целия пост
# 12
Хмм аз съм фенка на Кларинс, и щом сте доволни от крема за около очите и аз ще си го взема.
За цените им, доста са скъпи крем за бюст/от който обаче има ефект/, и антицелулитно олио около 200лева ми излезе, предполагам, че крема за очи ще е около 70-100лева.
Виж целия пост
# 13
Аз ползвам в момента гела за очи на Арома Енерджи и съм много доволна  thumbsup
И е много удобен, тъй като е с помпичка, излиза колкото трябва, а и не се замърсява  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия