Да ти "играе" лявото/дясното око?

  • 213 192
  • 41
# 15
Аз съм го запомнила така Ляво - лошо , а Дясно - добро. И колкото и да е странно, даже за мен и ужасяващо, но кагото ми играе лявото око винаги ми се случват лоши неща. Миналата година ми трепка повече от седмица и точно на Великден ни удари едно въртящо се, управляемо от малоумник такси. В резултат на което попаднах в болница и след случката окото веднага спря да ми трепка. А тази година, по същия начин ми трепка лявото око и около 2 месеца се мъчих с един заседнал камък в уретера, който дори след като ми го разбиха в Александровска болница пак не можа да излезе. Някой може да каже, че са внушения, но тези здравни проблеми не можеш да си ги внушиш или пък да си ги измислиш.
Виж целия пост
# 16
На мен пък доктора ми каза, 4е окото ми играе от натравяне с желязо при консумиране на морска храна. И беше прав, защото аз цял месец не се спрях да ям морски специалитети. Иначе дали е за добро или лошо, опитвам се да не вярвам на такива неща.
Виж целия пост
# 17
Абе и аз се опитвам да не вярвам на подобни суеверия, но не мога да избягам от тях. Sad Просто винаги, когато ми заиграе лявото око- ще ми се случи нещо лошо или в най- добрия случай нещо неприятно. А дясното ми играе много рядко  Sad
Виж целия пост
# 18
Бях 7-8-ми клас.  Отидох при училищната лекарка.  Просто исках да престане, защото от сутринта ме дразнеше.  Тя се изхили и каза, че не знае точно дали е на добро или лошо.  Почувствах се обиден.  Аз просто исках да ми капне нещо и да се успокои.
Виж целия пост
# 19
Неволево съкращаване на мускулче е това
Виж целия пост
# 20
Бях 7-8-ми клас.  Отидох при училищната лекарка.  Просто исках да престане, защото от сутринта ме дразнеше.  Тя се изхили и каза, че не знае точно дали е на добро или лошо.  Почувствах се обиден.  Аз просто исках да ми капне нещо и да се успокои.

Кърмата помага в тези случаи. АКо ти беше капнала малко....  Joy
Виж целия пост
# 21
Бях 7-8-ми клас.  Отидох при училищната лекарка.  Просто исках да престане, защото от сутринта ме дразнеше.  Тя се изхили и каза, че не знае точно дали е на добро или лошо.  Почувствах се обиден.  Аз просто исках да ми капне нещо и да се успокои.

Кърмата помага в тези случаи. АКо ти беше капнала малко....  Joy

Кърмата помага в случай на възпаление или попадане на чуждо тяло в окото Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 22
Или при ечемик...
Виж целия пост
# 23
И "Златно чудо" помага ...

Тръгвам си, че изтрещях нещо... чао за днес.
Виж целия пост
# 24
znam 4e ne e na hubavo,pone ako sadq po sebe si,igrae li mi okoto nqma zna4enie koe e to-ni6to hubavo ne mi se slu4va Cry
Виж целия пост
# 25
и при мен когато лявото ми играе ми се случва нещо лошо, акогато играе дясното -хубаво #Crazy
Виж целия пост
# 26
Недостиг на Калции Joy
Виж целия пост
# 27
Не е на хубаво да ти играе дясното око!Не трябва да казваш на никого. На мен ми играеше дясното око почти 2 месеца .Реших ,че е чисто суеверие, защото не се случваше нищо .Но татко се разболя тежко и за кратко време почина Weary Не искам да ви плаша -може би е било просто случайност Една баба ми каза -като ти играе окото -прекръсти го .
Виж целия пост
# 28
аз знам, че като ти играе дясното е на хубаво, лявото - на ядове
и, колкото и да не ми харесва, при мен си е точно така...
Виж целия пост
# 29
И аз съм чула,че когато ти "играе " лявото око не трябва да казваш , и че не е на хубаво  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия