Бисквитена торта в САЩ

  • 2 210
  • 29
Из готварския форум се въртят едни бисквитено-тортени вкусотии, и колкото и да съм с двете леви в сладкарството, ми се ще да се пробвам. Не мога обаче да се сетя от раз за бисквити с твърдостта на нашите обикновени. Тези на Набиско ми минават през главата, обаче не ми изглеждат и те достатъчно твърди. Някой знае ли подходящ заместител тук?
Хайде, мами сладкарки, разчитам на вас.  Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ох, както ми е "тортено" днес Grinning, но не мога да ти помогна. Тук има и български, но не съм купувала, защото не съм им фен. Виж, ако ти трябва сайт, от който да поръчаш торта, мога много да помогна Wink
Виж целия пост
# 2
Виж, ако ти трябва сайт, от който да поръчаш торта, мога много да помогна Wink
Тц, искам да мацам, но благодаря за предложението.   bouquet
Виж целия пост
# 3
Ето тия на Набиско стават

     

Ако е за торта може и с бишкоти      има ги в по-големите магазини.

При нас в руските, китайски, немски магазини има подобни на нашите обикновени бисквити.
Виж целия пост
# 4
Благодаря, Tannita   bouquet. Точно за тях казах, че са ми в главата, но се чудя дали не са меки и тънки. Щом ти казваш, явно не са  Grinning.
Признавам, че очаквах да се включиш. Simple Smile

Виж целия пост
# 5
Б, ти като каза Набиско по-рано, аз си помислих че говориш за тези:


Аз мисля, че те са подходящи за торта- не са твърди, каквито ти все пак може би търсиш, но са подобни на бишкоти и според мен ще стане много добре торта с тях.

Успех с "мацането"!   Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Из готварския форум се въртят едни бисквитено-тортени вкусотии, и колкото и да съм с двете леви в сладкарството, ми се ще да се пробвам. Не мога обаче да се сетя от раз за бисквити с твърдостта на нашите обикновени. Тези на Набиско ми минават през главата, обаче не ми изглеждат и те достатъчно твърди. Някой знае ли подходящ заместител тук?
Хайде, мами сладкарки, разчитам на вас.  Praynig  bouquet

Албенче, тука при нас има ( обаче не мога да се сетя за фирмата, мога да погледна в магазина другия път) обикновени казват им plain tea , които са едно към едно нашите, дори по същата форма, само че са малко по-сладки ( заради което аз слагам по-малко захар в нишестето). Те са в едни жълти кутии, картинка чаша кафе и тези бисквити, май имаше и някакви плодове. Ако не, що не си поръчаш от нета, има и в sofiausa.com, и в malichno.com.Аз и кремчетата оттам поръчвам.

Аз редовно правя, ама пусто не се сещам сега за фирмата на бисквитите, а пък нямам кутия.
Виж целия пост
# 7
Сещам се за тези plain tea, ама не са ли и те крехки? Щом ги ползваш, явно не са. Май спомените ми отпреди няколко години за нашите обикновени бисквити нещо удрят на сухар  Rolling Eyes. Иначе ви благодаря много, няколко варианта имам  Hug. А от нет-а не ми се поръчват бисквити, оттам гледам да е нещо, на което наистина не мога да си намеря еквивалент тук, като лютеницата Дерони например, нали MrsG  Simple Smile?
Виж целия пост
# 8
Точно днес си правих бисквитена торта - тук най-хубавите за тази цел са Social tea, но не знам дали при вас ще ги има - страхотни са Peace
Виж целия пост
# 9
Дидка (моля много много да бъда извинена за грубото отклонение), не можех да отделя очите си от снимката ти. Как бързо минава чуждата бременност  Wink. Сякаш вчера беше като сподели с нас за началото й. Аааа, и още нещо, кажи ми къде се поръчват такива бременности (с 5 килца отгоре), че аз по 30-ина скромно си докарвам  newsm78

Леко раждане, мила!  Hug
Виж целия пост
# 10
Сещам се за тези plain tea, ама не са ли и те крехки? Щом ги ползваш, явно не са. Май спомените ми отпреди няколко години за нашите обикновени бисквити нещо удрят на сухар  Rolling Eyes. Иначе ви благодаря много, няколко варианта имам  Hug. А от нет-а не ми се поръчват бисквити, оттам гледам да е нещо, на което наистина не мога да си намеря еквивалент тук, като лютеницата Дерони например, нали MrsG  Simple Smile?

Не ,не са. Даже са достта твърди, но са малко по-малки като големина на бисквитата и трябва да наредиш повече. Иначе са същите, само по-сладки.   bouquet
Виж целия пост
# 11
Дидка (моля много много да бъда извинена за грубото отклонение), не можех да отделя очите си от снимката ти. Как бързо минава чуждата бременност  Wink. Сякаш вчера беше като сподели с нас за началото й. Аааа, и още нещо, кажи ми къде се поръчват такива бременности (с 5 килца отгоре), че аз по 30-ина скромно си докарвам  newsm78

Леко раждане, мила!  Hug

Хе-хе-хе Simple Smile и аз като гледах Дидка и си мислех ( този път за разлика от преднияс 22кг, качих само 10 кг до момента), как корема ми е 3 пъти колкото нейния  Heart Eyes. Много добре ти понасят явно бременностите Диде, поне още едно очакваме включване  Wink Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 12
Аз съм ползвала Honey Graham Crackers и става много хубава тортата. Tannita ги е показала по-нагоре.

Дидка, ( и аз малко с отклонение от темата) супер си на тази снимка Simple Smile .  Няма да каже човек, че ще раждаш толкова скоро.
Аз съм +12 кила, но корема ми е доста по-големичък, хем има още 5 седмици докрая Crazy.
Виж целия пост
# 13
Ааа...момичета, много ви благодаря   bouquet Hug  bouquet  ако знаете, че надолу съм като свинче  Embarassed Почти 70кг съм, не знам защо ви се струва, че съм по слабичка  newsm78 вероятно е от корема, понеже наистина не е голям Wink
 ....ама ако знаете как си хапвам - особено бисквитени тортички - дето блажка иска рецептата Mr. Green

Блажка - извинявам се за Офф-а Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
....ама ако знаете как си хапвам - особено бисквитени тортички - дето блажка иска рецептата Mr. Green

Блажка - извинявам се за Офф-а Heart Eyes[/tt][/size]
Няма за какво да се извиняваш, ами му кажи  и кремчето на тази бисквитена тортичка, дето така добре ти се отразява.  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия