Пак за кашлицата и алергиите

  • 990
  • 14
Детето ми е от често боледуващите.Абе през месец два-все сме болни,кашлици,антибиотици,писна ми вече.Ходихме и на друга педиатърка ,освен на нашата и тя ми даде идея да отидем на алерголог.Има съмнения,че има алергична компонента в тези бронхити ,които прави.Аз си мисля,дали да не пробваме при пулмолог и после ако трябва на алерголог?Някой знае ли къде правят тестване за алергии,цени,в какво се състои процедурата,въобще-някаква информация?
Виж целия пост
# 1
Колко е голямо момченцето ти?
Виж целия пост
# 2
Не разбрах дали си от София. От белият списък мога да ти препоръчам пулмолозите Переновска и Куфарджиева, а алерголог - Мустаков.
Тестовете за алергии са различни за различна възраст на детето. Ходи ли детето на градина? Ако ти трябва повече информация или координати на някой от лекарите пиши ми на лични.
Виж целия пост
# 3
Да добавя и аз, доволна съм от Мустаков.
Виж целия пост
# 4
 Dayli защо не пробваш с продуктите на Аквасорс.Много са добри.
Голямото ми дете миналото лято докторите казаха, че развива
астма и ни препоръчаха помпичка и капките Зиртек.Помпичката така и не я купих,а само капките Зиртек.Започнах със  Зелена Енергия и Колактив и след три месеца започна да се усеща ефекта от тези продукти.Вече не си спомням кога за последно съм й  давала Зиртек.Сигурно има месеци.Давам й също и Есенциални Мастни Киселини,те също са за алергия и често боледуващи деца.
На малкия също давам от тях защото още на 3 месеца разви спастичен бронхит и започнахме с АБ и инхалации.След това на всяко зъбче се разболяваше,тогава се доверих на тези продукти и децата ми сега са здрави.Станах дистрибутор за да мога да си ги купувам по-евтино и да използвам,когато има промоции.Много съм доволна и сега ако някой се разболее се лекуваме само с тези природни продукти.
Виж целия пост
# 5
Dayli защо не пробваш с продуктите на Аквасорс.Много са добри.
Голямото ми дете миналото лято докторите казаха, че развива
астма и ни препоръчаха помпичка и капките Зиртек.Помпичката така и не я купих,а само капките Зиртек.Започнах със  Зелена Енергия и Колактив и след три месеца започна да се усеща ефекта от тези продукти.Вече не си спомням кога за последно съм й  давала Зиртек.Сигурно има месеци.Давам й също и Есенциални Мастни Киселини,те също са за алергия и често боледуващи деца.
На малкия също давам от тях защото още на 3 месеца разви спастичен бронхит и започнахме с АБ и инхалации.След това на всяко зъбче се разболяваше,тогава се доверих на тези продукти и децата ми сега са здрави.Станах дистрибутор за да мога да си ги купувам по-евтино и да използвам,когато има промоции.Много съм доволна и сега ако някой се разболее
се лекуваме само с тези природни продукти.



Много ти благодаря за идеята!Би ли ми казала повече за тези продукти,как се ползват?
Виж целия пост
# 6
Аз също съм предоволна от продуктите.   newsm78 Като се замисля (за кой липът вече) те свършиха повече работа от  лекарствата.
Виж целия пост
# 7
Dayli, получи ли ми отговора на лични съобщения?
Виж целия пост
# 8
Може ли и на мен малко повече инфо за тези продукти?

Може ли да се ползват за възрастни?

Мерси, предварително!
Виж целия пост
# 9
Dayli защо не пробваш с продуктите на Аквасорс.Много са добри.
Голямото ми дете миналото лято докторите казаха, че развива
астма и ни препоръчаха помпичка и капките Зиртек.Помпичката така и не я купих,а само капките Зиртек.Започнах със  Зелена Енергия и Колактив и след три месеца започна да се усеща ефекта от тези продукти.Вече не си спомням кога за последно съм й  давала Зиртек.Сигурно има месеци.Давам й също и Есенциални Мастни Киселини,те също са за алергия и често боледуващи деца.
На малкия също давам от тях защото още на 3 месеца разви спастичен бронхит и започнахме с АБ и инхалации.След това на всяко зъбче се разболяваше,тогава се доверих на тези продукти и децата ми сега са здрави.Станах дистрибутор за да мога да си ги купувам по-евтино и да използвам,когато има промоции.Много съм доволна и сега ако някой се разболее се лекуваме само с тези природни продукти.


Да,ама как да отговоря,като нямаш място в пощата-лични?
Виж целия пост
# 10
Dayli,неможеш ли като кликнеш на ЛС?
Виж целия пост
# 11
Може ли и на мен малко повече инфо за тези продукти?

Мерси, предварително!

И на мен, и на мен! Само чрез дистрибутор ли се разпространяват или може да се открият и в аптеките? Къде може да се прочете нещо повече за тези продукти?
Виж целия пост
# 12
Може ли и на мен малко повече инфо за тези продукти?

Мерси, предварително!

И на мен, и на мен! Само чрез дистрибутор ли се разпространяват или може да се открият и в аптеките? Къде може да се прочете нещо повече за тези продукти?
Имаш право на избор - дистрибутор или директно от офиса на фирмата.
Виж целия пост
# 13
Може ли и на мен малко повече инфо за тези продукти?

Може ли да се ползват за възрастни?

Мерси, предварително!

Разбира се! Както от възрастни, така и от деца.  Wink Няма ограничения нито от възраст, нито от пол.
Какво инфо очакваш? Състав, въздействие, начин на употреба и дозировки, доставка, препоръки по конкретен случай, ...  Всичко това можеш да научиш, след като се свържеш с някой от дистрибуторите (консултантите) и зададеш конкретните си въпроси. 

 Hug Може и тук да питаш. Няма проблеми!! Само малко по-конкретно. Иначе информацията е доста обемна и може да се окаже излишна.
Виж целия пост
# 14
Dayli,неможеш ли като кликнеш на ЛС?


А ти какво мислиш че правя?Същото,но нямаш място в ЛС.По-горе споменах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия