Въпросче?

  • 1 116
  • 15
Мами помагайте моля ви.Ще заминавам на море другия месец и точно тогава трябва да ми дойде.Как да си забавя цикъла? Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Обаждаш се на гинекологата и той ти казва с кое е най-подходящо да се забави цикъла.
Аз съм пила хапчета няколко пъти няма страшно.
Виж целия пост
# 2
започни да пиеш противозачатъчни и ги спри като се върнеш,за да  ти дойде. Но не разчитай на това за контрацепция-те са само,за да отложиш датата. Винаги правя така,когато ми се налага.
Виж целия пост
# 3
         Имаше едни инжекции... ама не се сещам за името. Бе най добре - при гинеколога
Виж целия пост
# 4
a какви противозачатъчни пиеш? и колко време преди да трябва да ти дойде започваш да ги пиеш?
Виж целия пост
# 5
Започвам 1-2 дни преди да трябва да ми дойде. 2 дни след като ги спара-ми идва. Няма значение какви-Диане 35 например...питай за това гинеколожката си или някой фармацефт.Само още веднъж ти казвам-не разчитай на тях като на контрацептив във този случай. Гинеколожка ми го е казала преди 15 години и аз го правя винаги,когато ми се налага-за 2-3 или 10на дни.За толкова кратък срок никакви странични ефекти не може да има
Виж целия пост
# 6
Аз пия Ясмин. Като искам да си отложа цикъла просто продължавам да пия следващата опаковка до момента до  който искам да забавя Wink
Виж целия пост
# 7
Аз пия Ясмин. Като искам да си отложа цикъла просто продължавам да пия следващата опаковка до момента до  който искам да забавя Wink

Исках да те питам за тези противозачатъчни,имаш ли някакви странични реакции от тях.Една позната се оплака,че бюстът и ужасно наедрял от тях/е това не е чак толкова лошо де  Laughing/,но и се появили косми по цялото тяло и напълняла. При теб има ли подобно нещо????
Виж целия пост
# 8
Момичета, ако става въпрос за пиене 1 месец или някоко дни-страничен ефект не може да има, но ако е за продължителен период- да, всички противозачатъчни имат такива,но при всеки се проявяват различно.
Виж целия пост
# 9
Има една такава тема в Клюкарника, стана много разгорещено и доста се изписа по нея Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105556.0
Виж целия пост
# 10
 Мога да ти препоръчам от личен опит Дуфастон-не са противозачатъчни,пият се по принцип за регулиране на цикъла.Лично гинекологът ми ги е изписвал 2 лета подред-по същата причина Wink Започват да се пият поне 4-5 дни преди да ти дойде,и ги спираш след като ти свърши почивката/за колко време ще ходиш Grinning/,на следващия или по-следващия ден цикъла идва WinkУверявам те,че странични ефекти няма!!!
Виж целия пост
# 11
Момичета, ако става въпрос за пиене 1 месец или някоко дни-страничен ефект не може да има, но ако е за продължителен период- да, всички противозачатъчни имат такива,но при всеки се проявяват различно.
Peace
Виж целия пост
# 12
изяждаш двайсетина полусурови бобени зърна и ти идва по-рано..тва ми го каза вчера приятеля ми Grinning мисля да го пробвам другия месец ,че и на мен ми се пада да съм неразположена за морето
Виж целия пост
# 13
Може да си таймираш М с противозачатъчни. Аз бих започнала от този месец. Ако пиеш 10-15 дена и ги спреш ти идва М - 7 дена пауза и нова опаковка.Просто трябва да си изчислиш дните така, че паузата да не съвпада с морето.
Виж целия пост
# 14
изяждаш двайсетина полусурови бобени зърна и ти идва по-рано..тва ми го каза вчера приятеля ми Grinning мисля да го пробвам другия месец ,че и на мен ми се пада да съм неразположена за морето

 newsm78  такова нещо за първи път чувам...
  Я , си иди на гинеколог най-добре!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия