Претопляне на бебо

  • 2 278
  • 26
Днес като сменях памперса на Мони и ведях пъпчици по коремчето те са мн.ситни и малки такива има и по гушката.Но доки каза че са от претопляне дали и по корема са от претопляне  newsm78 и какво да направя за да изчезнат  newsm78
Виж целия пост
# 1
Щом доки е казал- така е! Просто по-леко обличай бебчето и оставяй от време на време кожата да диша (голичко). Peace
Виж целия пост
# 2
Да, напълно нормално е да са от претопляне...
Не се притеснявай, ще минат до ден-два... След бебчо и го обличай по-лекичко...
Аз лично процедирам така (и с двамата): обличам ги по-леко. Ако след 10-ина минутки нослето и ръчичките са студено, обличам още...
Успех Grinning
Виж целия пост
# 3
Най-вероятно са от притопляне. Може да ги намажеш с кремчето с което мажеш дупето. Хубаво е при всяка смяна на памперса да оставаш бебчето да поритка малко по голо дупе.
Виж целия пост
# 4
Обличай бебо по-леко   Simple Smile
Най-вероятно от претопляне се е получил обрива.

Аз лично процедирам така (и с двамата): обличам ги по-леко. Ако след 10-ина минутки нослето и ръчичките са студено, обличам още...
Успех Grinning
По същия начин процедирах и аз, когато синът ми беше бебе Peace
Виж целия пост
# 5
Щом доки е казал- така е! Просто по-леко обличай бебчето и оставяй от време на време кожата да диша (голичко). Peace
Peace
Виж целия пост
# 6
И на нас ни бяха излезли пъпчици от претопляне, но минага за 1 ден без да ги мажа с нищо . Обличай по-леко бебока и ще минат  bouquet
Виж целия пост
# 7
И при смяна на памперса го оставяй за малко да си порита голичък,сега не е толкова студено newsm32 .
Виж целия пост
# 8
Винаги съм се стремяла да обличам Калоян така,като и аз бих се чувствала добре.Това с единия кат дрехи допълнително са бабини деветини.Ако на теб ти е топло с два дълги ръкава-и на него ще му е топло.Обличай го така,като се обличаш и ти и няма да има проблеми Peace.
 
Виж целия пост
# 9
Винаги съм се стремяла да обличам Калоян така,като и аз бих се чувствала добре.Това с единия кат дрехи допълнително са бабини деветини.Ако на теб ти е топло с два дълги ръкава-и на него ще му е топло.Обличай го така,като се обличаш и ти и няма да има проблеми Peace.
 
определено е по-добре бебо да не е навлечен!
И при смяна на памперса го оставяй за малко да си порита голичък,сега не е толкова студено newsm32 .
Peace
Виж целия пост
# 10
Няма страшно.Можеш с нищо да не мажеш и ще си минат.
Виж целия пост
# 11
да, добра хигиена и оставяне "да диша" е решението
аз освен тези неща ползвам и крем, който купувам от аптеката и е точно за такива леки раздразнения, не говоря за дерматит
казва се "Крем Невен" с екстракт невен и витамин Е, успокояващ и противовъзпалителен
става и за лице, и за тяло
Виж целия пост
# 12
Ако наистина са от претопляне според мен не е нужно да мажеш с нищо.Дори е по-добре.Изчакай ги сами да минат.Нищо страшно!Не се притеснявай!
Виж целия пост
# 13
Обличай го по-леко и няма да имаш проблеми.А пъпчиците ако са от прегряване,наистина е по-добре да не ги мажеш с нищо,те ще изчезнат за два-три дни.
Виж целия пост
# 14
Най вероятно е от претопляне. Ние също имахме, когато бебка беше мъничка. Просто я обличай по-леко Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия