Удрял ли ви е мъжът до вас?

  • 6 600
  • 121
В една друга тема прочетох, че 82% от жените са жертва на домашно насилие. Това ми се стори почти невероятно! Не може такава голяма част от мъжете да са кретени! Така че пускам анкета, моля гласувайте да видим нашата форумска представителна извадка каква е!
Виж целия пост
# 1
Само аз него   Blush
Виж целия пост
# 2
Аз съм го удряла, той мен- не.

П.п. Сега ще се окаже, че мъжете са жертва на домашно насилие Laughing
Виж целия пост
# 3
Не.
Виж целия пост
# 4
Не, нито сегашният, нито някой от предишните ми приятели.
Виж целия пост
# 5
Не.
Виж целия пост
# 6
Не.
Виж целия пост
# 7
Нали се сещате, че всички отговори, които ще бъдат поместени тук, ще гласят "никога". Тези жени, при които имат проблем, няма да публикуват своя отговор или най-малкото няма да го споделят. Дано повече жени добият смелост да говорят за домашното насилие, на което са подложени. Не тук, във форума, а пред конкретните институции и сдружения.
Виж целия пост
# 8
Не, никой никога не ме е удрял.
Виж целия пост
# 9
не, съпруга ми е лишен от агресивност от този тип.
тук едва ли ще намериш някой, който да си признае, че е жертва на домашно насилие.
жени, които са жерви на домашно насилие няма да кажат това в този форум.

Виж целия пост
# 10
Нали се сещате, че всички отговори, които ще бъдат поместени тук, ще гласят "никога". Тези жени, при които имат проблем, няма да публикуват своя отговор или най-малкото няма да го споделят. Дано повече жени добият смелост да говорят за домашното насилие, на което са подложени. Не тук, във форума, а пред конкретните институции и сдружения.

Може само да гласуват, не е нужно да се изтъпанчат пред строя! Wink
Виж целия пост
# 11
Нали се сещате, че всички отговори, които ще бъдат поместени тук, ще гласят "никога" ...


Нали затова има анкета, за съжаление в нея вече има и положителни отговори ...  Confused
Виж целия пост
# 12
Тази Тема е безсмислена. Пускана е не веднъж - резултати са били винаги едни и същи.
Виж целия пост
# 13
Нали се сещате, че всички отговори, които ще бъдат поместени тук, ще гласят "никога". Тези жени, при които имат проблем, няма да публикуват своя отговор или най-малкото няма да го споделят. Дано повече жени добият смелост да говорят за домашното насилие, на което са подложени. Не тук, във форума, а пред конкретните институции и сдружения.
Oтговор не, но виждам, че в анкетата има вече 2 гласа...
Виж целия пост
# 14
Обикновено аз го бия Innocent
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия