Пак за електрическите четки за зъби

  • 4 152
  • 38
Вчера в Метро видях ел.четка за зъби на Braun с батерии за 15лв. Много евтина ми се видя.

Може ли да ми обясните, кои четки са по-добри: тези които са с батерии, с акумолаторни батерии, зарядно или електрически с кабел (в банята нямаме контакт)?
Всъщност, ако греша нещо от по-горе описаното, ме поправете.

От прочетеното в една друга тема, останах с впечетление, че четките с батерии, по-бързо се развалят.

Да ме ориентирате към марка и цена?
Виж целия пост
# 1
имах нео. развали се след около месец. добре че беше подарък към друг уред, че да не ме е яд много.
Виж целия пост
# 2
Имам ел. четка на Braun с батерии от около половин година. Засега си работи идеално.
Виж целия пост
# 3
Когато е със зарядно устр. е по-удобно,разлика в измиването на зъбите няма.Braun е хубава марка,мисля че ще си доволна,горе-долу такива са цените на яетките с батерии,тук даже са по 6-7 $.
Виж целия пост
# 4
Според Вас, кои са по издръжливи във времето?
Виж целия пост
# 5
Когато е със зарядно устр. е по-удобно,разлика в измиването на зъбите няма.Braun е хубава марка,мисля че ще си доволна,

Аз имам такава и работи безотказно повече от година и половина.  Peace
Виж целия пост
# 6
Вчера в Метро видях ел.четка за зъби на Braun с батерий за 15лв. Много евтина ми се видя.

Може ли да ми обясните, кои четки са по-добри: тези които са с батерий, с акумолаторни батерий, зарядно или електрически с кабел (в банята нямаме контакт)?
Всъщност, ако греша нещо от по-горе описаното, ме поправете.

От прочетеното в една друга тема, останах с впечетление, че четките с батерий, по-бързо се развалят.

Да ме ориентирате към марка и цена?
Батерии се пише с две "и"-та, а не с "и" и "й" Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 7
Не ми харесват ел.четките  Stop
Виж целия пост
# 8
като качество няма значение. с батериите са по-евтини за това някои хора ги предпочитат.аз имам с батерии , вече година нищо й няма. гледай само дали й се сменя четката.
Виж целия пост
# 9
Вчера в Метро видях ел.четка за зъби на Braun с батерий за 15лв. Много евтина ми се видя.

Може ли да ми обясните, кои четки са по-добри: тези които са с батерий, с акумолаторни батерий, зарядно или електрически с кабел (в банята нямаме контакт)?
Всъщност, ако греша нещо от по-горе описаното, ме поправете.

Батерии се пише с две "и"-та, а не с "и" и "й" Peace Peace Peace

Баш си права за мн.ч.  Wink Радактирах се Peace
Виж целия пост
# 10
Imam chetka Brawn beshe okolo 70-80lv. elektricheska!
Polzvame q s majat mi veche 2ra g. i e ok.A inache na tezi s bateriite ne sam im fen poneje nonstop trqbva da im kupuvash beterii i to v edin moment stavat po-skapi i ot elektricheskite
Виж целия пост
# 11
Преди месец,зъболекарят ме посъветва да инвестирам в такава четка:Braun,Professional Care 8500 DLX.Много съм доволна,с 4 приставки е,четка,четка за полиране,интердентална за между зъбите и такава за освежаване на езика.Пише,че като я заредиш издържа 2 седмици,но на мен ми издържа почти месец,въпреки,че си мия зъбите след всяко ядене по възможност.На всеки 30 секунди бипка,за да ти подскаже да минеш на следващия участък,и идава звук,когато свършат 2те минути,които са препоръчителни.Добре е,четките да се сменят на всеки 3 месеца.
Виж целия пост
# 12
Преди месец,зъболекарят ме посъветва да инвестирам в такава четка:Braun,Professional Care 8500 DLX.

Цена?
Виж целия пост
# 13
Ще питам мъжа ми,защото той я купи,но ние живеем в Бахрейн и тук всичко е скъпо.
Виж целия пост
# 14
Braun,Professional Care 8500 DLX - не успях да открия дали се продава в БГ, но като гледам из Европата цената й започва от 66 Евро нагоре newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия