Повръщането

  • 949
  • 10
здравейте.в 8м am вече и почти всяка сутрин повръщам.ужасно е.понякога дори и кръв :оопс:някои ще ми даде ли съвет.има ли някоя мама с моя проблем









----------------------------------
Пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Много неприятно иди на лекар нали имало нещо против повръщане Sad
Виж целия пост
# 2
и аз имах подобни неразположения, но не бах предприела нищо.
Мила, малко остана... дръж се и всичко ще се дойде на мястото.

Консултирай се с лекар за някакъв илач. За съжаление нищо не мога да препоръчам
Виж целия пост
# 3
благодариа ти Асса.при теб има6е ли крав?и какжо се хране6е,помага6е ли ти ниакаква храна?
Виж целия пост
# 4
случва се при някои жени сутрешното гадене да се превърне в голям проблем,който трудно да се овладее
и при двете ми бременности имах много силно гадене и денонощно повръщах
първия път 2 пъти лежах в болница само заради това-бях се обезводнила и не задържах дори вода!
при втората бременност реших че няма да се стига пак до тамкакво ми помогна?сутрин,щом се събудех,след първото повръщане,което беше веднага,веднага закусвах-препечена филийка,бисквитки,кексче или др подобно
 след това-през 1 час най-много по малко-картофче,пиленце,оризче,препечена филийка,парченце кашкавалче,въобще може и каквото ти се прияде,ваното е стомаха да не е препълнен,но и да не е празен!добре е да не се ядат храни,които по принцип са дразнещи,както и пресни плодове на гладно,тестени храни ,пържено,сокове от купените...храненето е като при стомашночревно разстройство най-общо казано
храната да не е нито много студена,нито гореща
течностите са много,много важни-пак да не са студени или горещи,ако водата не ти понася,я замени с чай,леко подсладен ,по малко на често,може и мляко,айрян...само гледай да не се обезводниш
това че повръщаш кръв вече е сериозно,най-добре е да се консултираш с лекар,но не само гинеколог,може би гастроентеролог
Виж целия пост
# 5
а лекарства за повръщане са-марофен свещички,деган хапчета и ампули за инжектиране,има и хомеопатични вече някакви
успех!
Виж целия пост
# 6
Това с повръщането на кръв е сериозно!!!
Незабавно потърси консултация с гастроентеролог!
Ти до сега  не си ли споделяла със следящите те доктори?
Не те съветвам да взимаш каквито и да елекарства без консултация!
Виж целия пост
# 7
свещички ми беше изписала лекарката срещу повръщането. А това с бисквитките и сухарите е много добър съвет. Дръж си нещо за хрупане до леглото и още щом се събудиш гризвай по малко. На мен това ми помагаше
Виж целия пост
# 8
Ниастина повръщането на кръв е сериозен проблем. Посъветвай се с гинеколога си и искай направление за гастроентеролог. Хапвай често, по малко.
Виж целия пост
# 9
a според вас на какво се далжи?това 4е пониакога иам крав?ниакои има ли представа?
Виж целия пост
# 10
На мен гинеколога ми беше изписал някакви капки против повръщане,но не мога да се сетя за името.Но нямам представа защо повръщаш кръв.Отиди незабавно да те прегледа специалист,защото това вече не е нормално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия