кога е профилактиката ?

  • 2 331
  • 19
Мамчета кажете кога ще ни спират топлата вода тази година за профилактика по квартали или поне как да разберем.
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам тази година май няма да я спират - чух нещо такова по телевизията newsm78
Виж целия пост
# 2
Ако става въпрос за София,няма да има профилактика.
Виж целия пост
# 3
Да не би Топлофикация да е влезнала в Европа преди нас Shocked
Виж целия пост
# 4
Да не би Топлофикация да е влезнала в Европа преди нас Shocked

 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 5
Доколкото знам тази година май няма да я спират - чух нещо такова по телевизията newsm78

Е,това е вече новина!   Peace
Виж целия пост
# 6
Ако става въпрос за София,няма да има профилактика.

Стига бе. Shocked Верно ли? Ако е така супер. Laughing
Виж целия пост
# 7
Само 1-2 квартала от София ще имат профилактика и то за около 5 дена. Кои обаче бяха кварталите.... newsm78.
Виж целия пост
# 8
На профилактика ще са тези части на София, които са към ТЕЦ "Земляне" и ТЕЦ "Люлин".
Профилактиката ще е юли месец.
Казаха го в един от сутрешните блокове преди време, но спомен по кой - нямам
Виж целия пост
# 9
Да не би Топлофикация да е влезнала в Европа преди нас Shocked
newsm62
Виж целия пост
# 10
Само 1-2 квартала от София ще имат профилактика и то за около 5 дена. Кои обаче бяха кварталите.... newsm78.

Единия е моя, Люлин, за май беше определена, но май мина и замина  newsm78

pipince, от къде имаш информация за юли  Confused аз тъкмо си мислех, че ни се е разминало  Confused
Виж целия пост
# 11
Ако става въпрос за София,няма да има профилактика.

УРААААААА   newsm44 , че ни гръмна поточният бойлер миналото лято   Mr. Green
Виж целия пост
# 12
То и миналата година имаше само в някои квартали профилактика. При нас нямаше Grinning
Виж целия пост
# 13
Аз пък прочетох, че ще има четиридневна профилактика в ТЕЦ Район Люлин от 0 часа на 10 юли до 20 часа на 14 юли и в ТЕЦ Район Земляне - от 0 часа на 17 юли до 20 часа на 21 юли.  Sad 

През останалото време софиянци ще имат гореща вода, освен понякога в много малки участъци, където ще се подменят компенсатори и арматура, както и някои тръбопроводи с малка дължина. Но спиранията ще са епизодични.

За справка : http://www.duma.bg/2006/0406/170406/obshtestvo/ob-4.html
Виж целия пост
# 14

pipince, от къде имаш информация за юли  Confused аз тъкмо си мислех, че ни се е разминало  Confused



В един от сутрешните блокове на някоя от телевизиите го чух, сигурна съм, защото ние сме към ТЕЦ "Земляне" Sad Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия