малко неудобен въпрос

  • 2 167
  • 45
Момичета,как се епилира дупе и по-точно около ануса?
Лято е ,иска ми се да си сложа бански-прашка,пък съм една космата.Ужасссс Embarassed
Виж целия пост
# 1
Момичета,как се епилира дупе и по-точно около ануса?
Лято е ,иска ми се да си сложа бански-прашка,пък съм една космата.Ужасссс Embarassed

При козметик, с кола маска. Или с бръснача. Други варианти не съм пробвала...
Виж целия пост
# 2
 Mr. Green Болезнено, предполагам.
Всъщност нямам идея.
Виж целия пост
# 3
кола маска
Виж целия пост
# 4
или с депелтуар Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Не ти препоръчвам бръснача - само ще космясаш още повече, а и ще ти боцка  Embarassed
Най-добре с кола маска, но сама ще ти е трудно, иди на козметик.
Виж целия пост
# 6

Най-добре с кола-маска при козметичка!
Виж целия пост
# 7

Най-добре с кола-маска при козметичка!


Да. Така е най-добре. Peace
Виж целия пост
# 8
С епилатор ще стане. Сигурно ще е малко болезнено, но ще е трайно и няма да ти боцка после.
Виж целия пост
# 9
Цитат
С епилатор ще стане. Сигурно ще е малко болезнено, но ще е трайно и няма да ти боцка после.

Пробвала ли си с епилатор?
Не ми е минавала тази мисъл, дали няма да е болезнено?
Виж целия пост
# 10
Според мен най-добрия вариант е кола маска. Аз ходя за целия триъгълник и моята козметичка обира космите и до там. Противно на моите очаквания там ИЗОБЩО не боли.
Пък и е за по-дълго време с колата.
Виж целия пост
# 11
Mr. Green Болезнено, предполагам.
Всъщност нямам идея.
Както е написала Калинка - малинка, там боли в пъти по-малко, отколкото на триъгълника. Само с кола маска. Аз изобщо не се наемам да бръсна тая част, ще взема да си порежа нещо и после... (за сведение - бръсна крака от 91 година и съм твърде опитна вече, не опира до леви ръце)
Виж целия пост
# 12
Кола маска при козметик, или самобръсначка в къщи Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Цитат
С епилатор ще стане. Сигурно ще е малко болезнено, но ще е трайно и няма да ти боцка после.

Пробвала ли си с епилатор?
Не ми е минавала тази мисъл, дали няма да е болезнено?

Да, с него се епилирам навсякъде. А отпред на корема боли най-много, долу също, ама се търпи. Та отзад ще боли по-малко.  Peace
Виж целия пост
# 14
Момичета,как се епилира дупе и по-точно около ануса?
Лято е ,иска ми се да си сложа бански-прашка,пък съм една космата.Ужасссс Embarassed
Какво махате там, бе, хора Shocked...не вярвам аз да съм прецедент, но наистина не намирам нищо за махане в тая област newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия