Чай за спокоен сън Blevit Sueno ?

  • 2 664
  • 4
Здравейте, кърмещи майчета!

Вече 5-ти месец с моята госпожица се кърмим успешно благодарение на вашата помощ, за което съм ви много благодарна  Hug

Тъй като напоследък дъщеря ми спи много неспокойно, налага се по 3-4-5 и повече пъти да ставаме през нощта, да се носим, да пеем, взимам я при мен в леглото и т.н. та се поразтърсих тук там и намерих малко инфо за този чай



Бих искала да ви попитам имате ли впечатления от него - безопасен ли е, на каква възраст може да с дава, помага ли на бебковците да спинкат по-спокойно и изобщо който каквото може да сподели  Hug

Много  ви благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Подръъъъъъп  Rolling Eyes

Никой ли не иска да ми отговори  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Аз лично  не съм го ползвала, но моя приятелка беше доволна от него..
Въпросът е ..като кърмеща мама какви принципи следваш ...без вода и чайчета или със...
Според мен не бързай.. изчакай още малко..моя Никола на тази възраст също не ми спеше спокойно,но го израстна...
Виж целия пост
# 3
Ами със вода за сега.Чайове не съм давала, но водичка давам  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Ооох, какво да ти кажа, и аз му набутах на Ив4о две кутии като беше на същата възраст, ама файда- никаква. Само аз си се успокоявах, 4е правя нещо по въпроса. Ще свикнеш с неспането. Само това мога реалистично (а не оптимистично) да ти кажа Mr. Green
Иначе мисля, 4е спокойно можеш да си му даваш 4ай4ето- ако не друго- не е лошо на вкус  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия