Моля спешен съвет за менюто за първи рожден ден

  • 1 190
  • 18
Идея нямам какво да предложа на 4-5 бебока, повечето късно захранени, а събитието е утре сутрин  Shocked
Тортата май няма как да я опитат  Embarassed, остават солети, сухари и обикновени бисквити с бебешки сок - звучи адски непразнично  Rolling Eyes
Приемам идеи всякакви, само да е бързо   bouquet
Виж целия пост
# 1
колкото и да ти звучи непразнично няма как.и ние така бяхме + няколко вида зрънчовци.а за мамите вече имаше вкусотиики.не се притесняваи те са малки и това им е достатъчно.

забравих да пожелая много весело да си прекарате утре а мъничето да е наи-щастливо и наи -усмихнато.
Виж целия пост
# 2
Точно такова меню бях приготвила и аз миналата година:солети, обикновени бисквити и сок. Тортата не я опитаха, че беше с шоколад. Но пък и повечето деца пристигнаха, след като бяха закусвали, така че изобщо не погледнаха храната.
Виж целия пост
# 3
бисквитена торта  Peace
Предполагам, че всички бебчовци вече ядат обикновени бисквити крем /или поне кисел/ Laughing
Може да вземеш няколко вида крем и да я окрасиш с плодове /банани, ябълки.../

Виж целия пост
# 4
бисквитена торта  Peace
Предполагам, че всички бебчовци вече ядат обикновени бисквити крем /или поне кисел/ Laughing
Може да вземеш няколко вида крем и да я окрасиш с плодове /банани, ябълки.../


не става, защото поне 3 не са консумирали прясно мляко до сега, а без него е голяма боза  Sick
Виж целия пост
# 5
ми с адаптирано не става ли
 newsm78
Виж целия пост
# 6
И аз миналата година си мислех за торта с адаптирано мляко, но неговата трайност, когато е приготвено, е много малка и реших да не рискувам.
Виж целия пост
# 7
и аз не смея с АМ
Виж целия пост
# 8
Моя близка беше на РД на едно американче и беше доста впечетлена от менюто - предимно нарязани на парченца, моркови, ябълки, марулки, банани и т.н. Аз лично бих била очарована, ако на някой РД попаднем на такова меню, но не ни се е случвало Grinning
Виж целия пост
# 9
Моя близка беше на РД на едно американче и беше доста впечетлена от менюто - предимно нарязани на парченца, моркови, ябълки, марулки, банани и т.н. Аз лично бих била очарована, ако на някой РД попаднем на такова меню, но не ни се е случвало Grinning

мдам, не е много обичайно за БГ, никога не би ми хрумнало Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Малчовците, мисля, няма да се впечатлят много от яденето, пък и предполагам всяка майка би се погрижила за храненето им, ако им е на час. Подготви повече забавления: балони, топки, свирки, шапки, абе въобще всичко за купон.
Виж целия пост
# 11
Абе ти можеш да предложиш разни finger foods, ама ще стане страшно мазало Crazy Примерно сварени грах, моркови, картофи на кубчета - да е шаренко; хапки с някакъв пастет от извара или сирене крема; парченца кашкавал и сирене; парченца банан, диня; мънички кюфтенца на пара... Но тъй като едва ли някое от децата ще обърне внимание на кулинарните ти постижения, карай си на солети и бисквити, да ти е мирна главата, и това е Grinning
Виж целия пост
# 12
Виж сега, аз че съм без деца към тоз миг, съм си без, ама кажи на мамКите какво предлагаш за почерпка, па ще ви уважим  Flutter

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 13
Лекси,супер идейно, детето е било по-голямо сигурно, аз морков и ябълка така на парчета дадох доста късно..определено бих останала на бисквити и солети,при това качени на високо,на тая възраст още много се давят; за соковете също бих питала преди да дам-нашите деца на са пили до днес накакви сокове,само мляко и вода ;
Ния имаше торта -плодове и кисело мляко желирана;ядоха я всички;
виж на 2ри рд е друго-аз точно като описаното нарязах маса плодове и зеленчуци набучени на шарени клечки,малки пицички и торта;
Виж целия пост
# 14
благодаря на всички за идеите   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия