Кошари в Метро?

  • 1 111
  • 11
Интересува ме дали има кошари в Метро и на какви цени?Може би нещо като тази newsm78        http://shop.danet.bg/images/bertoni_travelkid1_3.jpg
Виж целия пост
# 1
Да,имат такива сглобяеми(преносими)кошарки и са на промоция-мисля,4е бяха към 85-90лв.Миналата седмица вземахме такава Бертони и ве4е е в употреба!
Виж целия пост
# 2
Около 100 лв са(без матрак)
Виж целия пост
# 3
 Peace
Виж целия пост
# 4
Около 100 лв са(без матрак)
Какво зна4и "без матрак" newsm78Извинявайте за тъпия въпрос,но тези сгъваеми кошарки не се ли продават с едни сгъваеми дунапренени дюше4ета,които играят ролята на матрак?!?! ThinkingИЛи е необходим отделно матрак да с екупува?Ние мислим да си вземем и такава сгъваема за пътуване,но ако има отделно матрак,май се обизсмисля мобилността  на този тип кошари.Моля- запознатите да кажат как е ...
Виж целия пост
# 5
Ние имаме две такива кошари - ма Бертони и на Чиполино. И двете имат една доста твърда сгъваема подложка, която в никакъв случай не може да се нарече матрак. Ако е за игра е идеална, но за спане - не мисля. Аз постилам отдолу някое одеялце и отгоре чаршафчетата и така става. Ако я взимаш за почивка или нещо такова - във всеки хотел има допълнителни одеяла или завивки, които могат да се постелят отдолу.
Виж целия пост
# 6
Нашата е същата на 1 ниво,взехмея от Метро за 72 лева.Ползваме обаче матраче-дунапренено от 20 лева.
Виж целия пост
# 7
Нашата е същата на 1 ниво,взехмея от Метро за 72 лева.Ползваме обаче матраче-дунапренено от 20 лева.



 Peace
Виж целия пост
# 8
Понеже ме вълнува и мене в Стара Загора в Метро има в момента и цената и е 87 лева.
Виж целия пост
# 9
Ние ползваме но само с матраче става или както свеки и уши от донапрен дюшече. така става много удобна и малката с удоволствие спи в нея.
Виж целия пост
# 10
Ами ние взехме отделно и матра4е-кокосово,цената му бе6е към50лв.
Виж целия пост
# 11
Нашето матраче за тази кошарка, която беше първата на Гери и сега я ползваме само като пътуваме, е от дунапрен - сгъваемо и има специален калъф. Беше към 30-тина лв Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия