аспирин

  • 908
  • 6
Не знам вредно ли е да пия аспирин на своя глава . След един аборт без кюртаж в 5т.с. и след гъбична инфекция ми се струва ,че имам имунологични причини . Пия фолиева киселина .
Виж целия пост
# 1
Не знам вредно ли е да пия аспирин на своя глава . След един аборт без кюртаж в 5т.с. и след гъбична инфекция ми се струва ,че имам имунологични причини . Пия фолиева киселина .
Преди да си направиш имунологични изследвания не си прави изводи Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не знам вредно ли е да пия аспирин на своя глава . След един аборт без кюртаж в 5т.с. и след гъбична инфекция ми се струва ,че имам имунологични причини . Пия фолиева киселина .

Миличка колкото е полезен, толкова може и да бъде вреден. Не може на своя глава да го пиеш. Направи имунологичните и виж каква терапия ще ти назначат.
Виж целия пост
# 3
След един аборт без кюртаж в 5т.с. и след гъбична инфекция ми се струва ,че имам имунологични причини

струва ти се, ама нямаш!

уважаеми пациенти, моля, не си обменяйте диагнозите!
Виж целия пост
# 4
А каква е връзката между аспирина и имунологичните проблеми ???
Виж целия пост
# 5
Абсолютно НЕОБХОДИМО е първо да се направят съответните имунологични изследвания и чак тогава, АКО се налага, да се назначи лечение от лекар.
Имай предвид, че аспиринът може да попречи на пукането на фоликулите, ако се пие без необходимост.
Виж целия пост
# 6
уважаеми пациенти, моля, не си обменяйте диагнозите!
newsm10
Е как така ти се струва Rolling Eyes...затова са лекарите...никакво самоназначаване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия