Джапанки за дребосъците?

  • 2 576
  • 42
На каква възраст бяха децата ви, когато за пръв път им купихте джапанки?

Синът ми е на 3 годинки и си мислех да му взема за морето?! Чудя се дали ще ги носи или само ще си хвърля парите на вятъра?
Виж целия пост
# 1
Аз взимах не точно джапанки, а от тези, дето са като сандали, но от гума. По-удобни са за тичане, скачане и т.н.
Виж целия пост
# 2
Моето момче ( голямото Grinning) е на 3г и с удоволсвие носи джапанки. Най-култов е моментът със събуването им - хвърчат добре Simple Smile.
Първите джапанки бяха на Сандик и не пожела да ги носи,т.к модела е доста тесен. Сега е някакви обикновени , но по-широчки. Носи ги предимно в къщи, на плажа и в банята. За игра разходки не стават.
Виж целия пост
# 3
В момента на пазара има от тези, които според мен са подходящи  Peace



Цената варира около 14-17 лв. Има ги в спортните магазини.
Виж целия пост
# 4
Миналата година и купих джапанки, но с каишка отзад и и бяха много удобни. Тази година е със стандартни, от Метро и малко пристъпва като с плавници...., но предполагам ще свикне, въпреки че не ги носи постоянно, а само на плаж и в банята.
Виж целия пост
# 5
В момента на пазара има от тези, които според мен са подходящи  Peace



Цената варира около 14-17 лв. Има ги в спортните магазини.

И нашите са такива, мъжкия вариант естествено и мисля, че са по-удобни от джапанки
mam@ и паркета ни еднакъв Laughing Wink
Виж целия пост
# 6
А дали за по-големи момиченца /5г/ са удобни джапанки с разделител м/у палеца и съседния пръст /леле как го описах/. На мен ми се виждат крайно неудобни, но пък са толкова хубави... и се чудя дали да рискувам.
Виж целия пост
# 7
Моят син-големият  е с джапанки между пръста и с ластик отзад и е много добре . Не се чувства неудобно с тях тоест.
Виж целия пост
# 8
Вече трето лято му купувам от тези гумените сандалки и наистина съм много доволна - с тях играе навън и издържат целия сезон въпреки, че изглеждат доста "лефтерни".

Питам за класическите джапанки, защото ми се струват по подходящи за плаж - като се напълнят с пясък по бързо и лесно могат да се изтръскат, т. като няма да се налага, да се разлепват и залепват лепките. А и за банята при къпане мисля да ги ползвам - досега го къпя като на пода слагам една хавлиена кърпа, за да не се подхлъзне.
Виж целия пост
# 9
В момента на пазара има от тези, които според мен са подходящи  Peace



Цената варира около 14-17 лв. Има ги в спортните магазини.

мдаа, такива бяха на Ади миналата година, тази година пак купих от бразилските, но без лепки, като чехли са, как не мога да ги покажа smile3538
Виж целия пост
# 10
А дали за по-големи момиченца /5г/ са удобни джапанки с разделител м/у палеца и съседния пръст /леле как го описах/. На мен ми се виждат крайно неудобни, но пък са толкова хубави... и се чудя дали да рискувам.

Лекси и аз това се чудя - дали да рискувам. Щерката ги обува в магазина и твърди, че са удобни, но аз си знам как после започват да убиват и ще откаже да ги обуе. За сега им се любувам само.

На малкият съм купила тип сандал. Едва ли ще му е удобно с традиционните джапанки(и аз не мога да тичам с джапанки, защо да го мъча).
Виж целия пост
# 11
досега го къпя като на пода слагам една хавлиена кърпа, за да не се подхлъзне.

Малко ОФФ:
Това е много хитро за малки деца. Не се бях сетила.
В къщи обстановката е позната и по-трудно се случват инциденти(горе-долу сме подготвени и знаем от кое да предпазим), но на почивка не е точно така.Наши братовчеди миналата година заведоха сина си(колкото нашият на море) и докато го къпят в банята детето се подхлъзва и си беше срязало бузата(до костта) на ръба на душ кабината.
Виж целия пост
# 12
досега го къпя като на пода слагам една хавлиена кърпа, за да не се подхлъзне.

и ние така се кьпем от половин година.

а иньче имаме и ние от тези гумените сандалки , и са идеални за море и басейн.
Виж целия пост
# 13
Няма ли да е по-удобно, ако сложите в банята от гумените постелки, които са точно с това предназначение. Ние сме с такава и проблем досега не сме имали. Общо взето джапанките ги ползвам само, колкото да вземе разстоянието стая-баня и обратно.
Виж целия пост
# 14
Леля Ог ме изпревари  Peace
Те са най-удобни - залепват за плочките и няма проблем под душа Hug Продават се на метър (цената беше около 10-12 лв/л.м.)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия