Червено-цвят за момче или момиче?

  • 3 384
  • 46
Здравейте! Много често ми се случва да чувам от майки, че червеният цвят бил за момиченца.Аз пък ,винаги съм смятала, че цвета е неутрален  newsm78 Вие какво мислите ?
 Peace
Виж целия пост
# 1
Естествено, че е унисекс. Много харесвам червено за мъж.
Виж целия пост
# 2
Естествено, че е унисекс. Много харесвам червено за мъж.

Мда....даже много  bowuu


И все пак зависи от мъжа  Flutter
Виж целия пост
# 3
Няма мъжки и женски цветове. Аз лично си нося розово, пък какво остава за жълто, червено и т.н.

Вие като сте жени, не носите ли синьо ?
Виж целия пост
# 4
Неутрален е разбира се.Моя малкия мъж много добре изглежда в червено Blush
Виж целия пост
# 5
Да съгласна съм с теб неутрален е.................,а защо синия да е само за момчета,а розов за момиче WinkЕ имам предвид не момчето да е облечено изцяло с розови дрешки,а момичето да е изцяло в сини WinkХаресвам всички цветове,но от бебешкото розово ми се пренаситиха очите Shocked
Виж целия пост
# 6
 ooooh!

Виж целия пост
# 7
Аз го възприемам като цвят предимно за момиче  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
   Ей, стига с тази закостенялост! Откак се роди бебето постоянно се обсъжда защо я обличам в синьо. Обичам всички цветове и разделението им на мъжки и женски ми е тъпинг.  
Обличай детето си с това, което му отива!  Mr. Green

Виж целия пост
# 9
Червеният  цвят отива много и на малкия ми син и на мъжа ми.
Виж целия пост
# 10
Купувам червени дрехи и на дребната и на мъжът ми Peace.Никога не съм го имала за мъжки или женски цвят newsm78.
Виж целия пост
# 11
харесвам червено и на момиче и на момче. дъщерите си ги обличам и в синьо. обаче, ако имах син едва ли щях да го обличам в розово. всичко друго да, ама розово на момче - не!
Виж целия пост
# 12
червеното и според мен е унисекс -синчето има повече червени и оранжеви дрешки,отколкото сини,а на племеницата купуваме сини дрешки,защото е синеока Peace
Виж целия пост
# 13
харесвам червено и на момиче и на момче. дъщерите си ги обличам и в синьо. обаче, ако имах син едва ли щях да го обличам в розово. всичко друго да, ама розово на момче - не!

Мъжът ми беше с розова вратовръзка на сватбата. ИМа и розова риза също...........
Виж целия пост
# 14
А къде има правила, кой цвят за кой пол е? newsm78 Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия