търся един гланц на буржоа

  • 1 607
  • 26
от този вид , но да не е с 3D ефект. не същия цвят, онзи беше по-светъл.
 няма ги вече никъде, а беше супер телесен цвят - бях много доволна Cry
единственото червило, което изразходих до край.
 
да сте виждали такъв ретро гланц на буржоа някъде? Rolling Eyes

редактирам, за да покажа точния цвят
Виж целия пост
# 1
За гланца- гледах ги скоро в Бонжур, и аз се замислих дали да не си взема пак. newsm78
Ама нещо го "изяждам" бързо.
Виж целия пост
# 2
Аз пак нещо не вденах Wink - като първия или като втория търсиш. Ако си в БГ - има ги във веригите Бонжур и в по-д-бре заредените магазини за парфюмерия и козметика. Ако си се прибрала обратно вече и си нямате - пиши , ще потърся да ти пратя Wink
Виж целия пост
# 3
Аз пак нещо не вденах Wink - като първия или като втория търсиш. Ако си в БГ - има ги във веригите Бонжур и в по-д-бре заредените магазини за парфюмерия и козметика. Ако си се прибрала обратно вече и си нямате - пиши , ще потърся да ти пратя Wink
от първия вид с втория цвят Mr. Green
благодаря ти, другата седмица се прибирам и ще проверя Grinning

благодаря и за предложението  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 4
В бонжура в началото на Сан Стефано (до Орлов мост).
Сещам се за  кой цвят говориш, имам го, но си сложих точно 2 пъти, не ми отива нещо.
Виж целия пост
# 5
В бонжура в началото на Сан Стефано (до Орлов мост).
Сещам се за  кой цвят говориш, имам го, но си сложих точно 2 пъти, не ми отива нещо.
тенкю, значи го има Party Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 6
Аз имам такъв цвят червило на Буржоа (като това със синята опаковка, но в розова). Иначе цветът е едно към едно.
Виж целия пост
# 7
Аз имам такъв цвят червило на Буржоа (като това със синята опаковка, но в розова). Иначе цветът е едно към едно.
а как стои на устните и трайно ли е? Flutter
Виж целия пост
# 8
Добре стои на устните, доста естествено, но подсилва цялостното излъчване и самия им цвят (аз исках точно червило с цвета на устните ми или нещо пдообно). Едно от най-трайните ми червила е, независимо, че пуша, си остава по-голямата му част там, където трябва, а не на цигарата  Laughing Ще се опитам да открия снимка, но не знам дал ще успея..

Ето тук, сменили са им опаковките малко, моето е номер 03 Rose Complice :

http://concord.dir.bg/e-shop/products.php?category=makiage&i … 86&stype=none
Виж целия пост
# 9
При мен не се отваря.Все ми изписва грешка (невалидна сесия).Някой друг има ли същия проблем, или само при мен става така?
Виж целия пост
# 10
и при мен не Confused
Виж целия пост
# 11
А с какво име е известен този цвят, който търсиш?
Виж целия пост
# 12
И на мен ми излезе невалидна сесия,но най-отдолу с червени букви пише:обратно в конкорд.като кликнете там ,а след това в декоративна козметика-червила и излиза Wink
Виж целия пост
# 13
Намерих го Grinning.
Виж целия пост
# 14
А ползвал ли е някой BOURJOIS - Effet 3D ?Чудя се дали това да бъде една от следващите ми покупки, или да купя това червило, за което говорите?Дайте ми съвет, моля Blush.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия