Компоти-от каква възраст

  • 902
  • 15
Вие давате ли компоти и от кога започнахте?
Виж целия пост
# 1
що да не даваш- да не са по-различни от купешките пюрета. Поне нямат грам консервант със сигурност. Друг е въпросът колко ги подслаждат бабите Mr. Green.
Правя киселите с компот от самото начало- т.е. от 5-6 мес. възраст.
Виж целия пост
# 2
И аз си мисля че може ама като не съм сигурна.всъщност сам давала 2 пъти но де знам дали може да продължа по някога вместо сок newsm78
Виж целия пост
# 3
Давай плодовете на сезона.В компотите,както и в купешките сокове няма нищо полезно-мое мнение.
Виж целия пост
# 4
Давай плодовете на сезона.В компотите,както и в купешките сокове няма нищо полезно-мое мнение.
И аз така предпочитам. Но ако нямаш под ръка пресни плодове, може и компот Peace
Виж целия пост
# 5
Около годинката някъде започнах да и давам компот.
Виж целия пост
# 6
Давам от 7-8 месечна възраст.Понеже аз си ги затварям всяка година,съм им слагала подходящо количество захар,защото ги правя основно за децата.Давам от сини сливи,праскови и кайсий.Пасирам ги и ги пият на сок!
Виж целия пост
# 7
Започнах от 6 месечна възраст с компот от праскови - приготвях кисел с него.
Виж целия пост
# 8
Още не съм давала. Първо струват ми се доста сладки, а и Деница никога не е пила сокове, то пък какво да давам newsm78..по добре пресни плодове.
Виж целия пост
# 9
Давай плодовете на сезона.В компотите,както и в купешките сокове няма нищо полезно-мое мнение.
Peace И мое! Аз плодовете ги замразявам. Но пък компотите не са вредни само да не са отдавна и да не са със много захар.
Виж целия пост
# 10
Аз не давам! Но ако детето пие вече сок,не виждам защо да не се замени със сок от компот. Ако давах обаче,бих го разредила доста с вода. Wink
Виж целия пост
# 11
В кухнята дават кисели и кремове с компот и когато започнахме да папаме от там,значи към 10 месец,започна да яде и компоти.
Виж целия пост
# 12
не съм давала все още компоти -18м.
само захар  Sick друго не виждам в тях ....
Давай си сезонните плодове  Peace
Виж целия пост
# 13
Давай плодовете на сезона.В компотите,както и в купешките сокове няма нищо полезно-мое мнение.
Peace
Виж целия пост
# 14
Вие давате ли компоти и от кога започнахте?
Около годинката Peace Отначало само сокчето, разредено с малко вода на тези компоти, които ме сеструват сладки. Гери просто ги обожава - докато не свърши сокчето в шишето не го пуска Mr. Green Плодовете нещо не ми харесват да ги давам - предпочитам пресни Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия