моля,кажете ми нещо по този въпрос

  • 658
  • 1
здравейте.моето детенце е с диагноза АБКМ.на диета е,но нещо пак се обърка.от вчера започна да ака като пребит жълтък-само два пъти за целия ден.в главата ми се върти,че може и да е претоплена,но незнам.някой може ли да ми каже нещо по въпроса.вече хептен се побърках
Виж целия пост
# 1
В библиотеката на нашия форум има статия за алергията. Там ги има и симптомите. Моето дете също има тази алергия. Къд 2 години нещата отшумяват, успокой се. Но за по-голяма сигурност поне звънни на джипито. Сега се сешам, че е възможно не само кравето мляко да даде реакция, а и млечните съставки в разни продукти. Някои бисквити са с  мляко на прах, аз четях постоянно съставките на бисквитки, кексчета, солети, кашите дори, бебешките. Ние бяхме на кърма и фризопеп в началните месеци и като поотрасна - Нан НА. В дебелите книги пиша, че към козето мляко децата с АБКМ не проявяват реакция, но моя син и от козе сирене се изриваше. Алергията към кравия белтък понякога е крастосана и към соевия белтък. Така че, ако пиете Фризосой, пробвай с нещо друго, не се доверявай на това, че го дават за хранене при вашата алергия. Това се сещам, ако имаш въпроси, пиши ми на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия