разкодиране на телефон NOKIA 6280

  • 1 191
  • 6
Някой може ли да ми каже дали може да се разкодира този телефон тук в България, до сега където и да питам ми казват че не може и че единственно във Сърбия може да се разкодира, но срещу скромната сума от 150 Е  #Crazy
До сега съм попадала случайно във форуми за JSM-и , а сега когато ми е много необходимо не мога да намеря да попитам и там, спомням си и че тук в нашия форум някой предлагаше услуги за разкодиране,но с търсачката не мога да го открия.
Ще съм благодарна на всички, които ми помогнат с инфо  как да го разкодирам  Hug
Виж целия пост
# 1
Изпревари ме ей,тъкмо щях да пускам същата тема за тоя телефон,и мен това ме интересува ще следя темата с интерес.И  на нас същото ни казаха,че нам кой си ги събирал и ходел до Сърбия.
Виж целия пост
# 2
 pavlina77  найстина кофти работа, ей така сега седи и украсява секцията  Sad
все пак се надявам някой да се включи с информация или поне да даде линк на някой  по- посещаем форум за JSM-и за да попитам там Hug
Виж целия пост
# 3
Y_a_n_a , откъде си купила апарата и къде са ти отговорили, че не може да се разкодира? - в сервиз или нещо друго?
Виж целия пост
# 4
f706wjr  апарата ми го пратиха от Испания,  мъжа ми обиколи почти всички сервизи в Бургас, и в Стара Загора пита, а аз снощи открих форум на НОКИА и от там нищо, за сега само Сърбия е като вариант, но нещо много парички искат Sad
Виж целия пост
# 5
По принцип мъжът ми се занимава с такива работи, така че ще изчакам до довечера да ти види информацията и ще ти пиша после какво е казал "експерта" Peace
Виж целия пост
# 6
Яна ти казваш,че 150 Е ви искали,пък на нас ни казаха,че един от Русе ги събирал,като най-малко трябвало 50 тел да занесе и ги носел в Сърбия да ги разкодират като за цялата работа взима 80 Е,като 30 освтават за него,прай сметка тоз кви пари кърти.А този тел. пък от Италия го домъкнаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия