Смяна на памперс - само с прахосмукачка!

  • 1 426
  • 19
Много време използвам /не аз, де!/ памперси "Либеро" и бях горе-долу  доволна. Коко пие много вода и спи нощно време по 11-12 часа,  така че почти всяка сутрин е мокър, но след като опитах всякакви марки и няма "идеално суха кожа", вече свикнах. Преди няколко дни купих голям пакет "Либеро" от "Била" и сутринта, след голямото нощно пишкане, намирам памперса при коремчето разтворен и от него се посипват безброй добре напоени гранули. Без къпане просто няма спасение, защото те са полепнали по цялото му дупе и корем, по бодито,посипват се на повивалката и пода - красота. Следва прахосмукачка, но не това е проблема. Вчера сутринта го намерих да си седи кротко в креватчето /това не е присъщо за него/ и да си похапва с наслада от въпросните гранулки.  Уринотерапия с мезе. Дано не са вредни!
Виж целия пост
# 1
Много време използвам /не аз, де!/ памперси "Либеро" и бях горе-долу  доволна. Коко пие много вода и спи нощно време по 11-12 часа,  така че почти всяка сутрин е мокър, но след като опитах всякакви марки и няма "идеално суха кожа", вече свикнах. Преди няколко дни купих голям пакет "Либеро" от "Била" и сутринта, след голямото нощно пишкане, намирам памперса при коремчето разтворен и от него се посипват безброй добре напоени гранули. Без къпане просто няма спасение, защото те са полепнали по цялото му дупе и корем, по бодито,посипват се на повивалката и пода - красота. Следва прахосмукачка, но не това е проблема. Вчера сутринта го намерих да си седи кротко в креватчето /това не е присъщо за него/ и да си похапва с наслада от въпросните гранулки.  Уринотерапия с мезе. Дано не са вредни!
Затова харесвам ПАМПЕРС - те поне са с някакъв гел Peace
Виж целия пост
# 2
И аз няколко пъти експериментирах с други марки, но "Памперс" са най-доброто, поне според мен.
Ако на мен се беше случило, сигурно щях да се притесня много сериозно. Обаче много ми хареса чувството за хумур което си вложила в поста. Hug Предполагам че нищо няма да му стане на детенцето, стига само да си "мезва", а не да "вечеря". Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Случвало ми се е същото само с Молфикс и Памперс, с Либеро не, явно е въпрос на късмет  Wink
Виж целия пост
# 4
И аз бих се притеснила. Аз пък минах нарочно на "Либеро" от "Памперс", защото ми омръзна да пера дрешки всеки път щом се изака. Пропускаха на кръста и при ластиците. Но ще имам едно на ум след като прочетох какво е станало.
Виж целия пост
# 5
Аз пък само Памперс ползвам и никога не са пропускали.
Виж целия пост
# 6
 
Случвало ми се е същото само с Молфикс и Памперс, с Либеро не, явно е въпрос на късмет  Wink

  Никол, а какво точно излезе от Памперс, защото и аз мислех, че са с гел вътре.
Виж целия пост
# 7
ами не знам за по големите дечица как е либерото , но за бебоци като мойто и по малки либерото е приказка защото не се налага след всяко изакване да се сменят всички дрешки и акото да пропуска от вякъде, това си е лично мое мнение
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам Памперс и никога досега не съм прала дрешки след изакване. Само няколко пъти ми се е случвало да пропусне нощния памперс и за мен това е индикация, че трьбва да минем на следващия номер просто. Една приятелка обаче ми каза, че при нея Памперс редовно и прави този номер с гранулите и затова е минала на Мамия. Добри са и са по-ефтини-24 ст. за бройка. Та сега и аз се чудя дали да мина на Мамия. Засега обаче съм доволна от Памрерс и една приятелка ми ги кара от безмитната на 16,50 големия пакет та скоро няма да сменям марката.
Виж целия пост
# 9
От самото начало ползвам Пампрес.Като беше съвсем малък имаше няколко инцидента с изпуснали памперси и реших да пробвам други марки.Какви ли не ми минаха през ръцете-повечето ми изпускаха още на първия памперс Close
Минах си пак на Пмаперс и съм много доволна вече повече от година PeaceИмаме инциденти много рядко,и то когато стане време за смяна на номера Peace
Виж целия пост
# 10
Памперс са най добри, но ве4е два пъти се обрина много лошо ,през месец и от различни пакети.Сега сме с Хъджис, от Хер Ббебе,добра цена и супер ка4ество PeaceДаже бях в промоция миналата седмица.Не са пропускали досега, ве4е 4 пакета ползвам Hug
Виж целия пост
# 11
 
Случвало ми се е същото само с Молфикс и Памперс, с Либеро не, явно е въпрос на късмет  Wink

  Никол, а какво точно излезе от Памперс, защото и аз мислех, че са с гел вътре.

Нещо лигаво с твърди частици, беше се спукал от към гърба, не знам сегашните дали са такива, това беше през септември 2004 г., от тогава не съм се лъгала да купувам повече  Laughing
Виж целия пост
# 12
Памперс пропускаше, Либеро не. Такива издънки не сме имали.
Виж целия пост
# 13
Памперс пропускаше, Либеро не. Такива издънки не сме имали.
 

 Peace
Виж целия пост
# 14
И аз минах на Либеро от памперс но малката се изрина ужасно на кръсчето по цялата големина на ластичето и сега пак сме си на Памперс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия