хремава съм а работим над бебеправене

  • 1 157
  • 13
Здравейте момичета, смятаме да почваме бебеправенето, но съм малко хремава и ме боли гърло, вчера ходих при гинеколожката, и ми каза че сега е времето до 1-2 дни, понеже имам узрял фоликул. Какво мислите
Виж целия пост
# 1
Мисля да си правите бебето Mr. Green
Хремата какво ще ти попречи? Освен това, не споменаваш за някакви антибиотици... сексайте се...
Виж целия пост
# 2
Че какво общо има хремата с бебеправенето ?
Просто не дей да взимаш хапчета, може само парацетамол.
Успех  Peace
Виж целия пост
# 3
Правете си го и дано да стане Praynig
За хремата може да опиташ нещо с билки - инхалации, чай и т.н.
Може да ползваш и капки за хрема - с тях до 4-5 дена хремата трябва да мине / ако не е нещо по-сериозно/
След О. - има 1 седмица до имплантацията, така че не се притеснявай, едва след нея има вече контакт ембриона с майката
/от 7 до 10 дена - да сме по-точни/
Успех в бебеправенето Wink
Виж целия пост
# 4
Благодаря Ви момичета за подкрепата, понеже през м. Февруари правих missed аборт точно поради тази причина/ бях с грип и плода спря да се развива/ и сега много съм притеснена кошмара да не се повтори, засега избягвам да в земам всякакви медикаменти, но сте прави, че докато се имплантира имам време да се оправя. Дано да успеем.
Виж целия пост
# 5
Купи си `Цитросепт`, ще ти помогне да не се разболееш, действа добре на имунната система и няма проблем ако забременееш/с развитието на плода/. Успех. Laughing
Виж целия пост
# 6
Вземи някакви мерки а хремата, които да са нхомеопатични и давайте смело! Бебеправенето е приятно, а ако има и резултат... няма друга такава радост
Виж целия пост
# 7
Най-доброто лекарство, обилно изпотяване  върху голо мъжко тяло  hug.........
Има едно готино хомеопатично,  Rolling Eyes ама не си спомням името май беше Оксилококциум едни такива като захарчета мене преди година като си бях в Бг ме хвана страшно грипче и това ме вдигна на крака за броени часове......иначе си мислех, че ми се отделя душата от тялото, толкова бях зле.
 Скорошно оздравявяне......   bouquet
Виж целия пост
# 8
Марги,не разбирам,какво общо има хремата с missed?  newsm12 Аз също имах missed. Ходих на двама доктори и те те ми казаха, че самите лекари нямят обяснение, защо се получава missed. Нещо се случвало с хромозомите и не започвало деление - долколкото разбрах, но не е породено от някакво външно влияние. Казаха ми също, че следващата бременност ще е успешна. Дори имам пример - моя приятелка имала missed - два месеца по късно забременяла пак и сега се радва на бебчето си.  smile3504
Виж целия пост
# 9
Най-доброто лекарство, обилно изпотяване  върху голо мъжко тяло  hug.........

 smile3501 smile3501 smile3501
Марги, не си втълпявай такива работи  Naughty Едва ли има нещо общо между хремата ти и мисед-а.
Аз за хремата знам, че и с хапчета и без хапчета, за 7 дена минава  Wink
бебеправете спокойно  Peace
Виж целия пост
# 10
И аз смятам, че няма за какво да се притесняваш. Просто не виждам пряка връзка между двете неща.
Виж целия пост
# 11
Мисля че това не пречи да бебеправите.Просто не пий силни лекарства.Успех и след9 месеца  да гушкаш сладко бебче!
Виж целия пост
# 12
За първи път чувам, че грип или пък хрема може да е причина или условие за мисед...
Виж целия пост
# 13
Грипът може да е причина за спонтанен аборт.
Сега не се знае дали е грип, така че - давайте. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия