Лошо мнение за Пантен

  • 7 541
  • 31
 Искам да ви кажа за да не си хвърляте парите на вятъра,Пантен (анти кас) 2в1 против накъсване ЗА НИЩО НЕ СТАВА! Косата ми даже стана по-зле и супер суха #Cussing out
  Много съм доволна от шампоана ШАУМА- СИН.Супер е за изтощена коса!
Виж целия пост
# 1
Той не беше ли за мъже.
Виж целия пост
# 2
Аз лично не харесвам "Пантен",но и тука темата ще стане....един ще вика"на мен,пък много ми харесва",друг ще е на мойто мнение.То 100 вида коси има,все на някой ша му уйдиса дет са вика.
Виж целия пост
# 3
Аз не познавам жена, която да харесва Пантен. Naughty
Виж целия пост
# 4
И аз така, не познавам жени,които харесват Пантен и WASH&GO- никога не съм била доволна от тия шаппоани,най вече от втория,който е най-големия боклук за мен #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Няма как да не се присъединя към вас. Пантен не става за нищо. Изобщо  не съм доволна.
Шампоаните, които са №1 за мен са ELSEVE na L'Oreal (Anti-cass) и шампоаните на GLISS KUR
Виж целия пост
# 6
Шампоаните, които са №1 за мен са ELSEVE na L'Oreal (Anti-cass) и шампоаните на GLISS KUR

Peace СУПЕР СА ПРОСТО
Виж целия пост
# 7
Аз не познавам жена, която да харесва Пантен. Naughty
Приятно ми е да се запознаем! Wink
Виж целия пост
# 8
Аз не познавам жена, която да харесва Пантен. Naughty
Приятно ми е да се запознаем! Wink
#Crazy
Еми, наистина ли ги харесваш?Наистина си първата...
Виж целия пост
# 9
Пантен става за пране на пуловери.  Laughing
Виж целия пост
# 10
Tук темата наистина ще стане ЗА и ПРОТИВ,защото на всяка коса различните шампоани различно действат.На мен например има само един вид Пантен,който ми действа наистина страхотно-full and thick, другите са боклуци за мен.Глис Кюр са много добри  Peace ,но Елсев за мен са отврат.А гледам,че много от вас ги харесват,така че въпрос на коса  Laughing
Виж целия пост
# 11
Той не беше ли за мъже.

Не пречи и мъже да го ползват.  Laughing
Виж целия пост
# 12
Пантен е по добре от Head and sholders против пърхот, но иначе е  #Cussing out ужасен . И аз не бях чувала за доволни от Пантен  Wink
Виж целия пост
# 13
Благодаря!
Никога не съм ползвала Пантен
Виж целия пост
# 14
А на мен пантена ми действа страхотно!
Копувам го рядко, защото всеки път копувам различен шампоан, но винаги ми действа супер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия