не понася количката

  • 464
  • 4
Моят бебчо е почти на два месеца вече. Излизаме с количка от началото, но той никак не обича да стои в нея. Излизаме като е заспал и събуди ли се - веднага наддава рев и обикновено се носим на ръце до вкъщи. Иначе на кенгуру му харесва да се разхождаме.
А всички ми казват колко много обичали бебетата да се возят в количката  newsm78

P.S. Даже и количката сменихме - помислихме си, че просто не му е удобна, но и в новата е същата история.
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми първите месеци въобще не обичаше да излиза  Crazy нямаше значение в количка, в конгуру, на ръце- все си беше рев  ooooh!

Не знам каква беше причината, но като поотрасна й мина Grinning
Виж целия пост
# 2
реших въпроса със слинг  sling
съгласи се на количка към 10 месец и то само в движение  Rolling Eyes
малко е мъка, на срещите са ме виждали с вечно увисналата беба върху мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
  Моята също мина през този период - временно е. Може нещо да им е странно, защото тепърва имат нови усещания - от друсане, от по-малко пространство, от странични звуци.
Но е трудно като го свикнеш да го носиш и едновременно да буташ количката. И сега отвреме-навреме го правя това - като й доскучае да седи иска да я вземам, но 8 кила в ръцете и количка как се бута.  Whistling Ако се е наспал и се разреве по-добре се приберете. Излизайте като му се спи.
Виж целия пост
# 4
Колко познато.В началото се возехме в количката без проблем, но напоследък проявава характерче (както обича да казва мъжа ми) Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия